×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +26.3℃, D vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-07-01
Turpinās sporta laukumu būvniecība Siguldā un Allažos

Aktīvi turpinās Siguldas 1.pamatskolas sporta laukuma labiekārtošanas darbi, savukārt Allažu sporta laukuma izbūve nupat sākusies – veikti pirmie zemes pamatnes sagatavošanas darbi.

Sākotnēji Siguldas 1.pamatskolas sporta laukuma būvniecību bija plānots noslēgt 1.jūlijā, bet SIA „Kvinta BCL” lūgusi pašvaldību līguma pagarinājumu, lai līdz galam sakārtotu lietus ūdens kanalizācijas izbūvi gar skolu, kā arī pilnībā nodrošinātu vides labiekārtošanu pēc būvdarbiem.

Sporta laukumā jau ieklāts mākslīgais segums futbola laukumam, kā arī basketbola laukuma segums. Izveidoti arī gājēju celiņi.

Saskaņā ar grafiku notiek zaļās zonas sakārtošana, kā arī trenažieru uzstādīšana. Drīzumā notiks arī teritorijas aprīkošana ar atpūtas soliņiem, atkritumu urnām un velonovietnēm.

Jau ziņots, ka Siguldas 1.pamatskolas sporta laukumā atradīsies līdztekas, līdzsvara baļķis, dubultā zviedru siena, dažādi āra trenažieri un citi sporta veidu elementi.

Sporta laukuma izbūve Siguldas novada pašvaldībai saskaņā ar noslēgto līgumu izmaksās vairāk nekā 330 tūkstošus latu.

Allažu sporta laukuma izveide nupat sākusies, veikti pirmie zemes sagatavošanas darbi, notiek komunikāciju ierīkošana, tostarp ūdensvada ievilkšana, lai būtu iespējams nodrošināt kvalitatīvu zālāja segumu futbola laukumam. Līdz septembrim sporta laukumā notiks labierīkošanas darbi, kuri noslēgsies līdz ar jaunā mācību gada sākumu.

Jau ziņots, ka Allažu sporta laukuma izbūves projekts saņēmis Lauku atbalsta dienesta atbalstu projektam „Allažu ciema labiekārtošana” (Nr.12-04-L32100-000003), kas saņems līdzfinansējumu no Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA). Projekts tika iesniegts Latvijas Lauku attīstības programmas 2007.–2013.gadam pasākuma „Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem” ietvaros.

Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 70 422 lati, no kuriem 47 638,96 lati jeb 67% būs ELFLA finansējums, bet pārējos izdevumus – 22 783,04 latus jeb 33% – segs Siguldas novada pašvaldība.

 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi