×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-08-14
Zanda Abzalone gūst uzvaru Siguldas kausā orientēšanās sportā

Ar IK "Duvekors" gādību sacensības "Siguldas Kauss 2013" norisinājās gluži jaunā, kartē sen neizmantotā apvidū - Turaidā. Lielās reljefa formas piedāvāja unikālu apvidu un iespējas izvēlēties krasi atšķirīgus ceļu variantus. Divu dienu garās un kalnainās distances elites grupās visātrāk veica Timo Silds (OK Alūksne-Ape) un Zanda Abzalone (CPSS/Meridiāns/Pārgauja).

Sacensību apvidus abās dienās bija divējāds - viena daļa distances veda pa stāvajām nogāzēm un gravām, kur izšķiroša nozīme bija ceļu variantu izvēlei, bet otra daļa bija līdzena ar purviem, aizaugušām teritorijām un tur orientieristiem vajadzēja demonstrēt gluži citas prasmes - vadīšanos pēc kompasa un attāluma izjūtas, kā arī izvēlēties drošas pēdējās piesaistes.

Divu dienu kopvērtējumā sieviešu elitē pārliecinošu uzvaru varēja svinēt Zanda Abzalone, kura ar laiku 2:51:49 pārspēja savu kluba biedreni Sandru Grosbergu par 33:09 un trešo elites orientieristi - Ievu Mauliņu no SK Briksnis - par 48:56. Zanda Abzalone bija gan ar ātrāko soli, gan pieļāva vismazāk kļūdu un pelnīti izcīnīja kārtējo uzvaru savam klubam sieviešu elitē.

Vīriešu elitē konkurence bija krietni lielāka un sacensība - ciešāka. Divi sportisti šajās sacensībās bija savā līgā. Timo Silds un Dmitrijs Cvetkovs neatstāja daudz izredzes vietējiem orientieristiem cīņā par uzvaru. Cvetkovs abas dienas kļūdījās vairāk par Timo, lielākos laika zaudējumus piedzīvojot tieši līdzenajā distanču daļā. Līdz ar to arī likumsakarīgs bija rezultāts, ka Silds, kaut gan tikai ar 44 sekunžu pārsvaru, kļuva par sacensību uzvarētāju, bet Pasaules Čempionam Cvetkovam nācās samierināties ar otro vietu. Trešo vietu, ar labu sniegumu otrajā dienā, izcīnīja Kārlis Baltacis (Kāpa OK/Pierīgas BJSS), kurš no uzvarētāja divu dienu summā atpalika 14:14, bet ceturtajā vietā finišējušo Jāni Tamužu (IK Auseklis) apsteidza par 22 sekundēm. Kopā sacensībās piedalījās 387 sportisti, no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas.

Elites grupu uzvarētāji sacensību centrā iestādīja divus ozolus, un sacensību organizators Kaspars Kārkliņš pauda cerību, ka tie zaļos jau lieli, kad sacensības atgriezīsies tajā pašā vietā pēc vairākiem gadiem. „Dalībnieku pozitīvās atsauksmes, par sacensību organizāciju un servisu dod enerģiju un vēlmi arī nākamgad noorganizēt labākas Latvijas kausa sacensības Latvijā. Es kā organizators saku paldies Siguldas novada pašvaldībai, visiem atbalstītājiem un visai palīgu brigādei, kas ļāva noorganizēt tik kvalitatīvas un neaizmirstamas sacensības”, atklāj K.Kārkliņš.

Sacensību rezultāti un foto – www.ba2.lv


Uz tikšanos Siguldas kausā 2014!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi