×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +26.3℃, D vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-09-23
Siguldā notiks nūjošanas svētki

Sestdien, 28.septembrī Siguldā notiks sacensības - svētki nūjošanā. Pulcēšanās sāksies no plkst.11.00 Siguldas aktīvās atpūtas un sporta centrā Laurenčos. Pasākumu organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar nūjošanas speciālisti Lindu Andrusu.

Programma:
Plkst.11.00-11.30 – pulcēšanās.
Plkst.11.40-12.00 - kopīgā iesildīšanās, pieredzējušu instruktoru pavadībā.
Plkst.12.00 – starts.
Nūjošana paredzēta šādās distancēs: ~12 km distance – lietpratējiem un sportiskajiem, ~4 km distance – tiem, kas mācās nūjot.

Līdz 26.septembrim iespējama nūju rezervēšana - linda@nujo.lv,  tālr. 29119717, norādot auguma garumu.

Nūjošana ir dabisks, patīkams līdzeklis pret stresu un veicina veselīgu sirds un asinsrites sistēmas darbību. Stiprināsim sirds veselību kopā – nūjosim! Nūjošana sniedz labsajūtu ķermenim un garam.

Pirms nūjošanas aicinām izlasīt nūjošanas instruktores Lindas Andrusas sagatavotos ieteikumus nūjotājiem.

Uz tikšanos 28.septembrī, Siguldā. Vairāk informācijas www.nujo.lv, karina.putnina@sigulda.lv , tālr. Karīna 29360283, Linda 29119717.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi