×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-02-07
Siguldiešu kamaniņu braucēju sasniegumi Vācijā
Kā jau katru gadu Latvijas bērnu un jaunatnes specializētās kamaniņu sporta aģentūras (LBJSKSS) un Siguldas sporta skolas audzēkņi devās uz Vāciju, lai piedalītos vienās no lielākajām jauniešu sacensībām International Rennšteig Pokal Oberhofā. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Vācijas, Austrijas, Itālijas, Čehoslovākijas, Slovākijas un Šveices. Kopumā piedalījās 114 dalībnieki – 54 zēni un 60 meitenes. Latviju devās pārstāvēt trīs meitenes un septiņi zēni.
 
Vācijā aizvadītā nedēļa bērniem deva papildus jaunu pieredzi, apzinot jaunu trasi, cīnoties ar Eiropas spēcīgākajiem jauniešiem, kā arī izbaudot kārtīgu izturības skolu, jo režīms šajās dienās bija ļoti stingrs. Tas pieprasīja no katra lielu izturību, pacietību un sagatavotību. Arī laika apstākļi dalībniekus nelutināja. Kā jau daudzviet Eiropā, arī Vācijā nemitīgi mainījās laika apstākļi, kas ne vienmēr labvēlīgi ietekmēja sacensību norisi. No rīta gaisa temperatūra bija mīnusos, kas uzturēja labu un stingru ledu. Vakarā jau lija lietus un gaisa temperatūra sasniedza līdz pat +5 grādi, kas trases ledu padarīja mīkstu un vairs ne tik slidenu. Tādejādi braukšana šādos laika apstākļos prasīja vēl papildus uzmanību un koncentrēšanos.
 
Tomēr visi apstākļi netraucēja mūsu mazajiem sportistiem iegūt augstas un ievērojamas vietas. Kā Visaugstāk izcīnīto vietu ieguva Kristens Rozītis un Artūrs Dārznieks  - sestā vieta divnieku sacensībā. Vieninieku sacensībā K. Rozītis ieguva 9.vietu, bet A. Dārznieks 15.vietu. Meitenes, aizstāvot Latvijas godu, izcīnīja Ieva Kalupa – 19. vietu, Ieva Gudramoviča 24. vietu un Ulla Zirne 31.vietu. Komandu mačā kopumā piedalījās 17 komandas. Latviju pārstāvēja divas komandas, kuras ieguva augsto astoto un vienpadsmito vietu.
 
Izvērtējot kopējos jauniešu rezultātus, trenere Ingrīda Amantova ir apmierināta. Organizējot šādus braucienus, treneres pārliecība ir, ka bērni gūst atziņu - ja ir vēlēšanās turpināt kāpt pa sportista karjeras kāpnēm, ir jāiegulda vēl lielāks un neatlaidīgāks darbs. Šāda tipa sacensības bērniem dod milzīgu ieguldījumu un atspaidu viņu izaugsmē.
 
Nākamais brauciens audzēkņiem ir plānots februāra vidū Insbrukā, kur norisināsies Pasaules jauniešu kauss.
 
Uz sacensībām Oberhofā LBJSKSS audzēkņiem palīdzēja aizbraukt Latvijas jaunsargu organizācija, Latvijas kamaniņu sporta federācija un Siguldas novada dome.
 
Informāciju sagatavojusi: Inga Muižniece

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi