Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +9.9℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-02-07
Jaunieši sacenšas galda tenisā
Sestdien, 2. februārī Siguldas 1. pamatskolas sporta zālē notika Siguldas Bērnu un jauniešu interešu centra rīkotais galda tenisa turnīrs jauniešiem līdz 18 gadu vecumam. Turnīra iniciatori bija Dienas centra „Cimdiņš” jaunieši.
 
Galda tenisa turnīrā piedalījās 19 spēlētāji, kuri tika sadalīti trīs apakšgrupās. No katras apakšgrupas divi labākie turpināja cīņu par godalgotajām vietām. „Pasākums guva necerēti lielu atbalstu no jauniešiem līdz 18 gadiem. Tas noritēja labā saspēlē -bez domstarpībām un ar azartisku cīņas garu. Manuprāt, šāda veida turnīrus vajadzētu rīkot biežāk”, stāsta Arnis Balams, Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.klases skolēns, viens no turnīra organizatoriem un dalībniekiem.
 
Pirmo vietu turnīrā pārliecinoši izcīnīja Jānis Skrastiņš (2.vsk 12.klase), 2. vietu izcīnīja Matīss Locāns (1.psk. 9.c klase). Cīņa par 3. vietu izvērtās ļoti sīva - bija nepieciešams papildturnīrs, lai noskaidrotu uzvarētāju, jo trijiem pirmā sešinieka spēlētājiem bija vienāds punktu skaits. Papildturnīrā uzvarēja Edgars Stirna (2.vsk. 12.b klase), 4.vietu ieguva Arnolds Brālēns (2.vsk. 11.c klase), 5.vietu. – Uģis Ozoliņš (Rīgas Būvamatniecības vsk.), bet 6.vietu – Mārtiņš Lemešonoks (SVĢ 11.d klase).

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi