×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 31. marts
Šodien sveicam: Gvido, Atvars
Laika ziņas: Sigulda +1.6℃, DA vējš 2.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-10-10
Siguldas novada pašvaldība konceptuāli vienojas ar Rīgas domi par atlaidēm sabiedriskajā transportā

Trešdien, 9.oktobrī Rīgas mērs Nils Ušakovs un Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics konceptuāli vienojās par sadarbību sabiedriskā transporta izmantošanā deklarētajiem iedzīvotājiem. Vienošanos ir atbalstījuši arī Siguldas novada Domes deputāti. Konceptuālā vienošanās paredz, ka atvieglojumus braukšanai sabiedriskajā transportā saņems gan siguldieši, kas izmantos Rīgas sabiedrisko transportu, gan arī rīdzinieki, kas apmeklēs Siguldu.

„Šobrīd turpinās tehniskās un juridiskās konsultācijas, lai vienotos par veiksmīgāko sadarbības modeli. Vienošanās ar Rīgu būs nozīmīgs ieguvums tiem Siguldas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri ik dienu mēro ceļu uz darbavietām galvaspilsētā, bet savu ģimenes dzīvi veido Siguldā”, skaidro Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, piebilstot, ka precīzi vienošanās noteikumi būs zināmi pēc līguma parakstīšanas.

Jau ziņots, ka Rīgas dome pirmdien, 7.oktobrī ārkārtas sēdē akceptēja jaunas sabiedriskā transporta biļešu cenas, paredzot, ka Rīgā deklarētajiem iedzīvotājiem biļešu cena būs 42 santīmi jeb 60 eiro centi, savukārt citās pašvaldībās deklarētājiem - 84 santīmi jeb 1,2 eiro. Rīgas dome pēc lēmuma pieņemšanas ir aicinājusi Latvijas pašvaldības slēgt līgumus par visiem izdevīgiem nosacījumiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi