×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-10-17
Pateicība pusmaratona dalībniekiem, organizatoriem un sadarbības partneriem

Organizatori pateicas visiem „Siguldas pusmaratona 2013” dalībniekiem, kas atbrauca uz Siguldu un izbaudīja zelta lapu rudeni visā krāšņumā. Lai sacensības noritētu sekmīgi vislielākā pateicības pienākas brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja iekārtot un pēc tam novākt sacensību centru, iekārtot un novākt sacensību trasi, rūpējās par dalībnieku komfortu (reģistratūrā, dzirdināšanā, mantu glabātuvē, starta/finiša zonā, bērnu atrakciju zonā) un daudzos citos organizatoriskos darbos.

Liels paldies Siguldas novada pašvaldībai, īpaša pateicība Karīnai Putniņai, par enerģisko atbalstu daudzos organizatoriskajos jautājumos. Paldies Valsts Ceļu policijai un Siguldas Pašvaldības policijai, kas rūpējās par to, lai tiktu noslēgtas visas iespējas sacensību laikā trasē iebraukt autotransportam.

Sacensību dalībnieki un organizatori saka paldies Mākslu skolas „Baltai Flīģelis” mūziķiem (bundziniekiem), kas ar savu muzicēšanu uzmundrināja un iedvesmoja pusmaratona dalībniekus.

Organizatori pateicās Siguldas iedzīvotājiem un apmeklētājiem, kuri izrādīja sapratni un iecietību sacensību laikā.

Siguldas pusmaratonu atbalstīja – Nike, Vichy, ELVI, SEB, Dobeles dzirnavnieks, Ramirent, Isostar, Tarzāns, Baltikums, LGK, Hotel Sigulda, Hotel Segevolde, z/s Pīlādži, Zilver mājas vīni, Gāles nams, Avon, Puķu Elvis. Informatīvie atbalstītāji – 1188, Apollo, Sportacentrs.com, Sports.


Siguldas pusmaratona organizatori:
Kaspars un Ilona Kārkliņi


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi