Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +9.1℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-04-01
Tautas slēpojumā Sigulda 2008 un Rīgas rajona atklātajā čempionātā distanču slēpošanā siguldiešiem zelta godalgas

Vairākas reizes pārceltais un atliktais tautas slēpojums SIGULDA 2008 un Rīgas rajona atklātais čempionāts notika 29.martā Siguldas novada Mores pagasta pievārtē, Vasu kalnā. Vairāk kā 250 dalībnieki un vēl krietns līdzjutēju pulks izbaudīja pēdējos ziemas priekus, ko dāvāja saulainais laiks un skaistā Vasu kalna apkārtnes daba. Piecu dienu laikā izveidotā slēpošanas trase vijās pa kalniem un lejām, kas prasīja daudz spēka un izturību, lai pievarētu 19 kilometrus. Pavasara saulītē trases sniega sega bija kļuvusi mīksta, kas no slēpotājiem prasīja papildus izturību.

 Jau pirmajā starpfinišā (9,3km) bija izteikta piecu sportistu līderu grupa, kurā bija Toms Veits (A2), Intars Spalviņš (Lejas Jozumi), Mareks Birkentāls (Talsu biatlona klubs), Uģis Mitrevics (A2) un Mārtiņš Daļeckis (Pūpoli). Atrāviens no pamatgrupas bija gandrīz 2 minūtes! Līderu grupas uzņemtais temps bija par lielu, līdz ar to otrā aplī notika grupas izjukšana. Tuvojoties finišam pamatgrupas laika starpība līdz 5. vietai bija tikai 39 sekundes! Finišā pārsteigumu nebija – Toma Veita uzdotais temps nebija pa spēkam nevienam, otrais Mareks Birkentāls, trešais Intars Spalviņš. Dāmam pirmā Līga Glāzere (Vecpiebalga) (absolūtā vērtējumā 15. vieta), otrā Vineta Vītola (Fans Cube team), trešā Dace Anča (Gulbene). Pirmo reizi slēpojuma vēsturē galvenā balva un Rīgas rajona zelta medaļa paliek Siguldā!

 Finišā katru dalībnieku gaidīja SIA “Furšets” sagatavotais mielasts – „Rīgas Dzirnavnieka” dāvātā „Herkules” auzu putra un „Rīgas Miesnieka” garšīgās desiņas. Sponsoru un atbalstīju – Siguldas novada domes, Rīgas rajona Sporta Iniciatīvu centra, Reģionālā būvmateriāla tirdzniecības centra “Gāles nams”, A/s “Siguldas Būvmeistars”, Toko pārstāvja SIA “Vespo”, SIA “Sportlat”, A/s “Rīgas Dzirnavnieka” dāvātās balvas pasniedza Siguldas domes izpilddirektors Uģis Mitrevics un biedrības „A2” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Zīverts.

Paldies Sportlat komandai par profesionālu darbu rezultātu apstrādē. Īpašs paldies a/s “Latvijas Valsts Meži” Vēru meža iecirkņa vadītājam Guntaram Brēmanim, kurš atbalstīja, lai mēs varētu slēpot viņa apgaitas teritorijā un liels paldies Sporta un atpūtas centram “Reiņa trase” par izpalīdzēšanu ar sniega tehniku.

 Ziemas sezona ir beigusies sākam gatavoties vasaras sezonai un jau 12. aprīli biedrība „A2” rīko orientēšanās stafetes Mazajos Kangaros (Allažu pagasts). Vairāk informācijas www.ba2.lv
 
Uz tikšanos!
 

Slēpojuma rezultāti pieejami šeit vai mājas lapā  www.ba2.lv

Pasākuma fotoreportāžu skatīt šeit

 
 

Informāciju sagatavojis:

Jānis Lazdāns (biedrība „A 2”)

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi