Sestdiena, 5. decembris
Šodien sveicam: Sabīne, Sarma, Klaudijs
Laika ziņas: Sigulda +3℃, D vējš 7.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-01-07
Aicina uz komēdiju „Balkona ragneši” Siguldas pagasta Kultūras namā

Sestdien, 25.janvārī plkst.18.00, Siguldas pagasta Kultūras namā būs iespēja redzēt komēdiju „Balkona ragneši”, kurā piedalīsies Nacionālā teātra aktieri Zane Jančevska, Mārtiņš Brūveris un Voldemārs Šoriņš, Neatkarīgā teātra „Kabata” aktrise Aīda Ozoliņa, kā arī Dailes teātra aktieris Juris Kalniņš.

Vīrs negaidīti atgriežas mājās un satop sievu kopā... Kā jūs domāt ar ko? Neesat maldījušies – ar puspliku mīļāko. Kā jūs domājat, ar ko tas beidzas? Ar kautiņu?... Nekā tamlīdzīga... Abi vīrieši šķiras kā draugi. Viss būtu labi, ja pēc brītiņa no kaimiņu dzīvokļa caur balkonu šeit neierastos vēl viens pusplikais... Un tad gan sākas...

Austriešu dramaturgs Herberts Bergers tipiski anekdotisku gadījumu ietērpis asprātīgos, negaidītu sižetisku pavērsienu virpuļos, pievienojis krāsainus dialogus un noved lugas varoņus līdz atziņai – ja esi neuzticīgs savam vistuvākajam cilvēkam, esi gatavs, ka viņš atbildēs ar to pašu. Un attiecības tā samežģīsies, ka šo mezglu atraisīt būs pa spēkam vienīgi Īstai Mīlestībai. Autors atgādina, ka dzenoties pēc karjeras, naudas un vispārējas atzīšanas cilvēki bieži atstāj novārtā tādas vērtības kā ģimene un mīlestība.

Biļetes iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv un Siguldas pagasta Kultūras namā.
Biļešu cenas no EUR 3,56 – 7,11 (Ls 2,50 – 5).


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi