×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-01-08
Aicina piedalīties 4.posma sacensībās šļūkšanā ar lāpstu

18.janvārī notiks ceturtais posms sacensībām šļūkšanā ar lāpstu pa Bobsleja un kamaniņu trases „Sigulda” reni. Sacensību mērķis ir sniegt iespēju aizraujošā veidā iepazīt ledus trašu sportus.
Dalībnieku reģistrācija sākas no plkst.17.00, bet pirmais starts – plkst.18.00.

Lai piedalītos sacensībās, dalībniekiem jābūt atbilstošam ekipējumam – ziemas jakai, biksēm un cimdiem, ieteicami ir ķermeņa aizsargi. Ķiveri un lāpstu braucienam izsniedz sacensību organizatori.

Sacensību laikā katrs dalībnieks, sēžot uz lāpstas, veic divus braucienus no Bobsleja un kamaniņu trases sieviešu starta, izbraucot 15 trases virāžas. Ieskaitīts tiek ātrākais no nobraucieniem. Lai rezultāts tiktu ieskaitīts, dalībniekam obligāti jāsasniedz finišs pilnā ekipējumā – ar lāpstu un ķiveri. Kopvērtējumā ātrāko kvalifikācijas laiku uzstādītāji (ne vairāk kā 20 dalībnieki) kvalificēsies finālbraucienam, kas norisināsies Ziemas festivāla laikā.

Sacensībās var piedalīties ikviens aktīva dzīvesveida cienītājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Sacensību dalības maksa ir EUR 30 (Ls 21,08) no dalībnieka, tā jāiemaksā sacensību norises vietā, parakstot dalībnieka anketu. Pieteikties sacensībām var, aizpildot pieteikuma anketu interneta vietnē www.skeleton.lv. Sīkāka informācija pieejama pa tālruni 29235787.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi