×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-01-22
Siguldā var slēpot ar pilnu jaudu!

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā atvērta saldējamā distanču slēpošanas trase 1,25 km garumā. Centrā pieejama inventāra noma, slēpju serviss un instruktora pakalpojumi. Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra distanču slēpošanas trase ir atvērta katru dienu no plkst.8.00 līdz 20.00. Sniega daudzumam trasē var sekot līdzi Siguldas novada pašvaldības informatīvās interneta vietnes www.sigulda.lv web kamerā.

Siguldas Pilsētas trase strādā ar pilnu jaudu. Kalns ir atvērts visā garumā un platumā. Darbojas inventāra noma, slēpošanas skola, pieejami instruktora pakalpojumi, kafejnīca. Trase atvērta darba dienās no plkst.12.00 līdz 21.00, sestdienās no plkst.9.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst.9.00 līdz 20.00.
Par jaunumiem un sniega daudzumu trasē seko līdz Pilsētas trases mājaslapā www.ocs.lv

Kaķīškalna slēpošanas trase darbojas ar pilnu jaudu. Lielais kalns ir noklāts ar biezu sniega kārtu un darba dienās ir atvērts no plkst.14.00 līdz 22.00. Mazais kalns atvērts darba dienās no plkst.17.00 līdz 22.00. Brīvdienās trase strādā no plkst.9.00 līdz 22.00.
Trasē pieejama inventāra noma, Kaķīškalna slēpošanas skola bērniem, instruktora pakalpojumi, slēpošanas un snovborda apmācības. Darbojas krodziņš, pieejami viesnīcas un pirts pakalpojumi. Instruktora pakalpojumus uz individuālo apmācību var pieteikt, zvanot pa tālruni 67976886. Aktuālākā informācija pieejama www.kakiskalns.lv.

Kordes trasē atvērti mazais un lielais kalns, pieejami instruktora pakalpojumi, darbojas slēpošanas skola. Šosezon trasē būtiskas izmaiņas – paplašināta kalna augšdaļa, trases vidū vairs nav koku puduris, nedaudz mainīts reljefs.
Trases darba laiki darba dienās no plkst.14.00 līdz 22.00, sestdienās no plkst.9.00 līdz 22.00, bet svētdienās no plkst.9.00 līdz 20.00.
Aktuālākā informācija Kordes trases mājaslapā www.kordestrase.lv.

Reiņa trasē darbojas trīs slēpošanas trases – galvenā, iesācēju trase un bērnu parks. Atvērta bērnu slēpošanas skoliņa, pieejama inventāra noma, instruktora pakalpojumi un kafejnīca. Distanču slēpošanas apli plānots atvērt nedēļas nogalē.
Trases darba laiks darba dienās no plkst.14.00 līdz 22.00, sestdienās no plkst.10.00 līdz 22.00, bet svētdienās no plkst.10.00 līdz 20.00.
Par jaunumiem un sniega daudzumu trasēs var sekot līdz Reiņa trases mājaslapā www.reinatrase.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi