Trešdiena, 13. novembris
Šodien sveicam: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, DA vējš 5.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-03-04
Siguldā notiks Latvijas čempionāts kamaniņu sportā

Šajā nedēļas nogalē, no 7. līdz 9.martam, Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē notiks Latvijas čempionāts pieaugušajiem un Junioru/jauniešu meistarsacīkstes kamaniņu sportā.

Cīņa vīru konkurencē solās būt spraiga, jo savu pagājušajā gadā izcīnīto čempiona titulu grasās aizstāvēt Mārtiņš Rubenis, kam būs jācīnās ne tikai ar šīs sezonas komandas biedriem Ināru Kivlenieku, Kristapu Mauriņu un Artūru Dārznieku, bet arī ar Ritvaru Šteinu,Imantu Marcinkēviču un junioriem Riku Kristenu Rozīti un Robertu Milleru.

Dāmu konkurencē uz starta redzēsim ne tikai mūsu olimpietes Elīzu Tīrumu, kas par Latvijas čempioni tika atzīta jau pagājušajā gadā, un Ullu Zirni, bet arī Saivu Dambīti un juniores Kendiju Aparjodi, Paulu Ābeli, kā arī Alisi Evelīnu Mitkus. Taču pašu lielāko pārsteigumu uzvarētājas noskaidrošanā var sagādāt tas, ka „kārtis solās maisīt” junioru izlases trenere Aiva Aparjode, kura pieteikusi savu dalību sacensībām.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē Soču Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvēji Andris un Juris Šici spēkiem mērosies ar Pēteri Kalniņu/Oskaru Gudramoviču un Kristenu Putinu/Zinti Šaicānu.

Jauniešiem „A” vecuma grupā uz starta līnijas stāsies 10 jaunie sportisti. Pagājušā gada uzvarētājs Kristers Aparjods spēkiem mērosies ar Jāni Ādamsonu, Ernestu Rudzīti, Ralfu Bērziņu, Andi Andrejonoku, Gunāru Bergu, Edgaru Staltu, Kristapu Krauzi, Viesturu Knētu un Edgaru Karnīti.

Savukārt jaunietēm „A” vecuma grupā būs četras dalībnieces – Zelma Bite, Kate Keita Farnhorste, Elīna Žurzdiņa un Anda Upīte.

Vairāk nekā 30 jaunie kamaniņu braucēji stāsies uz starta jauniešu „B”, „C” un „D” vecuma grupās.

Sacensību programma:


7.marts
  • plkst.15.00 – divi treniņbraucieni vīri, juniori, dāmas, juniores, jaunieši „A”, divvietīgās ekipāžas;
  • plkst.16.30 – divi treniņbraucieni jaunietes „A”, jaunieši „B”;
  • plkst.17.00 – divi treniņbraucieni jaunietes „B”, jaunieši „C” un „D”, junioru divvietīgās ekipāžas;
  • plkst.18.30 – izloze.
 
8.marts
  • plkst.9.00 – pirmais sacensību brauciens vīri, juniori, dāmas, juniores, jaunieši „A”, divvietīgās ekipāžas;
  • plkst.10.00 – otrais sacensību brauciens vīri, juniori, dāmas, juniores, jaunieši „A”, divvietīgās ekipāžas;
  • plkst.11.00 – apbalvošana.
 
9.marts
  • plkst.10.50 – divi sacensību braucieni jaunietes „A”, jaunieši „B”;
  • plkst.11.25 – divi sacensību braucieni jaunietes „B”, jaunieši „C” un „D”, junioru divvietīgās ekipāžas;
  • plkst.13.00 – apbalvošana.
 

Informāciju sagatavoja:
Mērija Ansviesule,
mob.tel.29106622


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi