×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-03-13
Sākusies pieteikšanās SEB MTB maratonam

Igo Japiņa sporta aģentūra atklājusi reģistrāciju Latvijas lielākajam un tautā populārākajam riteņbraukšanas sacensību seriālam – SEB MTB maratonam. Pirmais seriāla posms no Cēsīm uz Valmieru norisināsies 27.aprīlī.

SEB MTB maratons šogad norisināsies jau 13.sezonu. Laika gaitā tas kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem sporta notikumiem Latvijā. Ja pirmsākumos SEB MTB maratonā piedalījās vairāki simti dalībnieki, tad pērn uz starta vidēji vienā posmā stājās jau teju 2500 riteņbraucēji ne tikai no Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Baltkrievijas.

Šogad sacensību seriālā paredzēts aizvadīt septiņus posmus, no kuriem Siguldā notiekošais maratons iekļauts Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) kalendārā un saņēmis UCI kategoriju.

SEB MTB maratona kalendārs:
1.posms: 27.aprīlis. Cēsis – Valmiera;
2. posms: 11.maijs. Smiltene (Latvijas čempionāts XCM);
3. posms: 15.jūnijs. Vietalva;
4. posms: 6.jūlijs. Sigulda (UCI kategorija);
5. posms: 27.jūlijs. Kuldīga;
6. posms: 10.augusts. Cēsis;
7. posms: 28.septembris. Tukums.

Ikviens riteņbraukšanas cienītājs aicināts izmēģināt spēkus kādā no trīs distancēm – Skandi motors (60 – 75 km), Virši – A (40 – 50 km), Mammadaba veselības braucienā (25 – 40 km). Tikmēr paši mazākie riteņbraucēji tiks aicināti piedalīties bērnu braucienos (400 – 1000 m).

Skandi Motors distance šogad būs izveidota šķēršļotā apvidū. Tajā iekļauti daudz un dažādi nobraucieni, kāpumi, šauras taciņas, ūdens šķēršļi un citi pārbaudījumi. Šī distance paredzēta dalībniekiem, kuri trenējās vairākas reizes nedēļā, kā arī tiem, kas sevi apliecinājuši Virši – A braucienā iepriekšējos gados. Virši – A distance vispiemērotākā būs aktīvās atpūtas cienītājiem, kuri riteņbraukšanu uztver kā hobiju un aktīvās atpūtas pavadīšanu. Šeit trases būs nedaudz īsākas un tehniski vieglākas, tomēr netrūks interesantu un aizraujošu pārbaudījumu. Tiem, kuri vēlas nesteidzīgi izbaudīt dabu un pavadīt dienu aktīvā atpūtā, aicināti piedalīties Mammadaba veselības braucienā bez laika kontroles.

Lielu popularitāti SEB MTB maratonā ieguvusi komandu cīņas Skandi Motors un Virši – A distancēs. Pagājušajā gadā abos braucienos kopumā startēja vairāk nekā 170 komandas, kuras veidoja uzņēmumi, draugi, domubiedri un pašvaldības.

Iepriekšējā reģistrācija iespējama portālā velo.lv un Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā un tā norisināsies divās kārtās: pirmā reģistrācijas kārta noslēgsies nedēļu pirms konkrētā posma, bet otrā kārta beigsies sacensību nedēļas trešdienā.

Reģistrējoties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, uzrādot siguldiešu ID karti, novadniekiem tiek piedāvāta 10% atlaide Siguldas posmam un 20% atlaide, ja reģistrējas visiem MTB maratona posmiem.

SEB Dzīvības apdrošināšanas esošie un jaunie klienti, kuri veido uzkrājumu ar dzīvības apdrošināšanu, saņems 50% atlaidi, piesakoties portālā velo.lv. Jāņem vērā, ka atlaide attieksies tikai uz konkrēto klientu. Velo.lv sadaļā -pieteikties sacensībām - būs atrodama visa informācija par to, kā saņemt atlaidi. Pārējiem dalībniekiem, kuri pieteiksies visiem septiņiem posmiem līdz 20.aprīlim, būs iespēja saņemt 20% atlaidi.

Nolikums un cita plašāka informācija par SEB MTB maratonu atrodama portālā www.velo.lv.


Informāciju sagatavoja:
Toms Markss
Igo Japiņa sporta aģentūras sabiedrisko attiecību speciālists


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi