×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-03-24
Latvijas čempionāta šahā Vidzemes reģiona atlases turnīrs vīriešiem

Siguldā no 21. līdz 23.martam notika Latvijas 2014. gada vīriešu šaha čempionāta Vidzemes reģionālās atlases turnīrs. Siguldas sākumskolas mājīgās telpas un varbūt arī iespēja veldzēties ar skolas piedāvāto bērzu sulu pulcēja 10 dalībniekus no Cēsīm, Ogres, Skrīveriem, Siguldas, Mālpils un Rīgas.

Situāciju, kad reģionālās atlases turnīrā startēja neliels dalībnieku skaits, vislabāk mācēja izmantot trenera Vernera Putkas audzēknis Fjodors Poļakovs, kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 7 punktiem no 7 iespējamajiem. Pirmās vietas ieguvējs arī ieguva tiesības spēlēt Latvijas šaha čempionāta finālā. Otro vietu turnīrā ieguva Visvaldis Gercāns no Siguldas (4,5 punkti), trešajā Anatolijs Seļivanovs no Mālpils – 4 punkti.

Turnīra organizētāji pateicas par atbalstu galvenajam tiesnesim Vairim Kurpniekam un Siguldas sākumskolas direktorei Sanitai Ungurai.
 
Informāciju sagatavoja:
Visvaldis Gercāns


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi