Sestdiena, 5. decembris
Šodien sveicam: Sabīne, Sarma, Klaudijs
Laika ziņas: Sigulda +3.1℃, D vējš 7.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-04-11
Klases stunda kopā ar Tomasu Dukuru

9.aprīlī Siguldas pilsētas vidusskolas 4.b klases stundā viesojās skeletonists Tomas Dukurs. Skolēni sava projekta laikā cītīgi meklēja un vāca materiālus par mūsu sportistiem, Ziemas Olimpisko spēļu dalībniekiem, kuru meistarības kalve ir Sigulda.

Kaut sniegs ir nokusis un koku zaros sariesušies pumpuri, bērniem spilgtā atmiņā aktīvās, emocionāli aizkustinošās dienas, kad visi kopīgi sekoja līdzi skeletonistu brāļu Dukuru startiem Sočos. Skolēni izveidoja grāmatas, izgatavoja plakātus, lai uzmundrinātu sportistus. Pirms izšķirošā nobrauciena bērni nosūtīja uzmundrinošu īsziņu un saņēma arī atbildi no sportistiem.
 
Šajā klases stundā skolēni priecīgi un mazliet satraukti sagaidīja savu viesi. Atklātā un siltā sarunā skolēni saņēma atbildes uz dažādiem jautājumiem. Draudzīgā sportista attieksme pret bērniem atraisīja skolēnus. Un kautrība pazuda. Skolēni varēja uzmērīt skeletonista ķiveri, pataustīt apģērbu, izpētīt un pacietīgākie - saskaitīt nagliņu skaitu skeletonista apaviem.
 
Tomass Dukurs motivēja bērnus izzināt pašiem sevi, atrast sev tīkamu aizraušanos, pilnveidot savu ikdienas dzīvi gan ar sporta nodarbēm, gan mākslu, literatūru. Svarīgi, ja tev ir sava aizraušanās! Svarīgi ir, lai tā iekvēlina tavu sirdi! Un esi laimīgs sasniedzot savus mērķus! Vienmēr izvēlies jaunus un tiecies tos sasniegt! Tad tevi pārņems laimes sajūta!

Tādus secinājumus ieguva 4. B klases skolēni šajā tikšanās reizē.


Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas skolotāja
Māra Taimiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi