Svētdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija
Laika ziņas: Sigulda -0.5℃, ZA vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-04-25
Pašvaldības policija brīdina par velosipēdu zagļiem

Siguldas novada Pašvaldības policijas rīcībā ir nonākusi informācija par pieciem velosipēdu zādzības gadījumiem pēdējās nedēļas laikā Siguldas pilsētā. Divi velosipēdi tika nozagti no velosipēdu novietnēm pie Siguldas novada izglītības iestādēm. Viens no velosipēdu novietnes pie Siguldas Valsts ģimnāzijas, bet otrs no velosipēdu novietnes pie Siguldas 1.pamatskolas. Savukārt viens velosipēds nozagts no velosipēdu novietnes pie lielveikala K.Barona ielā, ceturtais nozagts no kāpņu telpas O.Kalpaka ielā, bet piektais no kāpņu telpas Institūta ielā.
   
Ņemot vērā velosipēdistu sezonas sākumu un velosipēdu zādzību aktualitāti, kurai ir izteikti sezonāls raksturs, Siguldas novada Pašvaldības policija aicina Siguldas novada iedzīvotājus būt uzmanīgiem un parūpēties par savu velosipēdu drošību galvenokārt pašiem. Pirmkārt, velosipēdus ieteicams novietot tam paredzētajās velosipēdu novietnēs un obligāti tos saslēgt. Velosipēda saslēgšana ne vienmēr garantē tā pasargāšanu pret nozagšanu, taču iespējams tā var būt par iemeslu, lai likumpārkāpējs atteiktos no sava noziedzīgā nodoma. Ieteicams velosipēdus novietot velosipēdu novietnēs vai citās vietās, kur tos iespējams piestiprināt un tie atrodas iestāžu videonovērošanas kameru redzamības zonā, tādējādi jau iepriekš nodrošinot pierādījumus, to nozagšanas gadījumā. Otrkārt, aicinām savus velosipēdus reģistrēt Ceļu satiksmes drošības direkcijā, jo reģistrācija ir brīvprātīga (sīkāka informācija pieejama www.csdd.lv). Velosipēda nozagšanas gadījumā iesakām nekavējoties ziņot Siguldas novada Pašvaldības policijai pa diennakts tālruni 26160288 vai Valsts policijai pa tālruni 110, lai nodrošinātu tūlītēju aktīvu patrulēšanu likumpārkāpēja notveršanai.

Lai nodrošinātu novada iedzīvotāju un viesu īpašuma aizsardzību, Siguldas novada Pašvaldības policija lūdz ziņot par jebkādām aizdomīgām personām, kas atrodas neraksturīgā laikā, neraksturīgā vietā, vai agrāk nav redzētas un šķiet aizdomīgas.
   
Zemāk lūdzam iepazīties ar televīzijas raidījuma „Zebra” sižetu par velosipēda aizsardzības līdzekļu efektivitāti: http://veloriga.lv/?ct=velo_drosiba&fu=read&id=707&start=3

    


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


AivarsKip
- 2014-04-27 19:13

Pievienoju vēl vienu zādzību. Sievasbrālim pie maksimas 18 aprīlī vakarā nozaga riteni. Policijai viņš neziņoja, jo ritenis bij no galīgi lētā gala. Bet fakts ir un sāpe sirdī ar.

Pasākumi