Svētdiena, 17. novembris
Šodien sveicam: Hugo, Uga, Uģis
Laika ziņas: Sigulda +8.2℃, D vējš 5.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-05-07
Olimpiāžu laiks Siguldas pilsētas vidusskolā

Otrais semestris ir olimpiāžu un konkursu laiks skolās. Siguldas pilsētas vidusskolā (SPV) viens no skolas darba uzdevumiem ir sekmēt talantīgo skolēnu spēju attīstību, rosinot viņus gatavoties un piedalīties novadā un valstī rīkotajās olimpiādēs, kā arī konkursos.
Tā ir lieliska iespēja skolēniem mēroties spēkiem (zināšanām un prasmēm), ar saviem vienaudžiem no citām skolām un apliecināt savas spējas un talantu ārpus skolas.

No SPV 2013./2014.mācību gadā novada un valsts olimpiādēs un konkursos 5.-12.klašu posmā savu sniegumu rādījuši apmēram 100 skolēni. Godalgotas vietas ieguvuši šādi skolēni:

  • 5.c klases skolniece Fani Pinsone (skolotājs Vjačeslavs Amosovs) 1.vieta novada franču valodas olimpiādē;
  • 8.klases skolēns Leonards Zaltāns (skolotāja Valentīna Voiciša) – 3.vieta novadu apvienības krievu valodas(kā svešvalodas) olimpiādē;
  • 8.klases skolēns Andris Jenerts (skolotāja Liene Cērpa) – 1.vieta Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiādē;
  • 7.klases skolēns Valters Kroičs (skolotāja Liene Cērpa) – 3.vieta Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiādē;
  • 6.b klases skolēns Alberts Jēkabs Jansons (skolotāja Inta Ozoliņa) – 2.vieta Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiādē;
  • 6.c klases skolēns Ernests Zveja (skolotāja Ņina Balode) – 2.vieta Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiādē;
  • 5.a klases skolniece Zane Egle (skolotāja Inta Ozoliņa) – 2.vieta Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiādē;
  • 6.a klases skolniece Rendija Linda Zariņa (skolotāja Inta Ozoliņa) – Atzinība Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiādē;
  • 6.c klases skolēns Mārtiņš Zemlītis (skolotāja Ņina Balode) – Atzinība Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiādē;
  • 5.c klases skolniece Marta Daniela Kaņepe (skolotāja Inta Ozoliņa) – Atzinība Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiādē;
  • 5.c klases skolniece Marta Daniela Kaņepe (skolotāja Lāsma Volāne) – 1.vieta alternatīvajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē;
  • 5.c klases skolniece Luīze Paula Apine (skolotāja Lāsma Volāne) – Atzinība alternatīvajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē;
  • 5.a klases skolniece Annemarija Kandele(skolotāja Vineta Šķestere-Buka) – 2.vieta alternatīvajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē;
  • 5.a klases skolniece Sabrīna Ustinova(skolotāja Vineta Šķestere-Buka) – 3.vieta alternatīvajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē;
  • 6.a klases skolēns Dairis Rihards Irbe (skolotājs Ēvalds Pastars) 2.vieta novadu apvienības mājturības un tehnoloģiju (zēniem) olimpiādē;
  • 8.klases skolēns Andris Jenerts (skolotāja Irina Abramova) – 3.vieta Pierīgas novada fizikas olimpiādē;
  • 8.klases skolēns Lūkass Riekstiņš (skolotāja Indra Blaua) – 3.vieta starpnovadu angļu valodas olimpiādē;
  • 6.a klases skolniece Rūta Alise Skuja (skolotāja Egita Gaigalniece) 1.pakāpe Siguldas un Garkalnes novadu skatuves runas konkursā;
  • 8.klases skolēns Andris Jenerts (skolotāja Egita Gaigalniece) – 1.pakāpe Siguldas un Garkalnes novadu skatuves runas konkursā;
  • 8.klases skolēns Andris Jenerts (skolotāja Egita Gaigalniece) – 1.pakāpe Latvijas skolēnu skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā;
  • 6.a klases skolniece Olīvija ZetaSurvillo (skolotāja Egita Gaigalniece) 2.pakāpe Siguldas un Garkalnes novadu skatuves runas konkursā;
  • 11.a klases skolniece Alise Čandere (skolotāja Egita Gaigalniece) 2.pakāpe Siguldas un Garkalnes novadu skatuves runas konkursā;
  • 6.b klases skolniece Katrīna Zaķīte (skolotāja Aiva Cvetkova) Atzinība novadu apvienības 1.atklātajā 5.6.klašu skolēnu vizuālās mākslas konkursā „Dabas ainava”;
  • 6.c klases skolniece Alise Samoviča (skolotāja Dace Bāliņa) – 3.vieta O.Vācieša piemiņai veltītajā Ādažu vidusskolas jaunrades darbu konkursā „Gaujas prēmija”;
  • 7.klases skolēns Valters Kroičs (skolotāja Dace Bāliņa) – Atzinība O.Vācieša piemiņai veltītajā Ādažu vidusskolas jaunrades darbu konkursā „Gaujas prēmija”;
  • 6.a klases skolniece Diena Dīcmane (skolotāja Egita Gaigalniece) 1.pakāpe Siguldas novada RPD konkursā;
  • 6.a klases skolēns Dairis Rihards Irbe (skolotāja Egita Gaigalniece) 1.pakāpe Siguldas novada RPD konkursā;
  • 6.a klases skolniece Olīvija ZetaSurvillo (skolotāja Egita Gaigalniece) 2.pakāpe Siguldas novada RPD (radoši pētniecisko darbu) konkursā;
  • 5.a klases skolniece Alise Caunīte(skolotāja Vineta Šķestere-Buka) 1.pakāpe Siguldas novada RPD konkursā;
  • 5.a klases skolniece Zane Egle (skolotāja Vineta Šķestere-Buka) 1.pakāpe Siguldas novada RPD konkursā;
  • 12.b klases skolniece Diāna Rižakova (skolotāja Gaļina Berežkova) – 2.vieta novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā;
  • 12.b klases skolniece Viktorija Bondarjonoka (skolotāja Gaļina Berežkova) –3.vieta novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā;
  • 10.a klases skolēns Vadims Sabaņins (skolotāja Gaļina Berežkova) – 3.vieta novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā;
  • 12.b. klases skolniece Viktorija Bondarjonoka (skolotāja Gaļina Berežkova) 1.vieta novadu apvienības krievu valodas (kā svešvalodas) olimpiādē;
  • 11.a klases skolniece JekaterinaZaharova (skolotāja Rima Sitņikova) – 3.vieta novadu apvienības krievu valodas (kā svešvalodas) olimpiādē;
  • 12.b klases skolniece Viktorija Bondarjonoka (skolotājs Vjačeslavs Amosovs) 1.vieta novada franču valodas olimpiādē, Atzinība valsts franču valodas olimpiādē;
  • 12.a klases skolēns Nils Teterovskis(skolotājs Agris Lelis) 1.vieta Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā, 1.vieta Bauskas atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā, 2.vieta Latgales kausā svaru stieņa spiešanā, 2.vieta Jelgavas atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā, 2.vieta Siguldas kausā svaru stieņa spiešanā;
  • 11.klases skolniece Jūlija Parfeņenkova(skolotājs Agris Lelis) – 1.vieta rudens krosā;
  • 12.a klases skolēns ElissDukaļskis 2.vieta rudens krosā.

Skolas administrācija izsaka pateicību skolotājiem par ieguldīto papildu darbu talantīgo skolēnu spēju attīstīšanā, skolēniem par skolas goda aizstāvēšanu un skolas pozitīva tēla veidošanu, kā arī novēl veiksmīgu mācību gada noslēgumu.

Informāciju sagatavoja:
Ināra Zdanovska,
Siguldas pilsētas vidusskolas
direktores vietniece izglītības jomā


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi