Sestdiena, 5. decembris
Šodien sveicam: Sabīne, Sarma, Klaudijs
Laika ziņas: Sigulda +3℃, D vējš 7.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-05-15
Siguldā viesosies Doanas koledžas jauktais studentu koris no ASV

Šī gada maijā Rīgā ar koncertiem viesosies vairāki ievērojami kori no ASV un Lielbritānijas, kā arī jauniešu simfoniskais orķestris no DeKalbas apgabala ASV, lai sniegtu bezmaksas koncertus Latvijas baznīcās. Koncerti notiks no 2014.gada 24. līdz 30. maijam Rīgā - Svētā Pētera baznīcā un Svētā Jāņa baznīcā. Vienā no tiem uzstāsies arī Emīla Dārziņa jauktais koris no Latvijas.

Koru koncertu sērija Latvijā norisinājās arī pērn un guva plašu popularitāti gan no vietējo iedzīvotāju, gan pilsētas viesu vidū. Šogad Latvijā viesosies jauktais koris „Vasari singers” no Lielbritānijas, Doanas koledžas jauktais studentu koris no ASV, Millikinas Universitātes jauktais studentu koris no ASV, kas uzstāsies kopā ar Emīla Dārziņa jaukto kori no Latvijas, kā arī DeKalbas jauniešu simfoniskais orķestris no ASV.

Svētdien, 25.maijā, plkst.11.00 Doanas Koledžas jauktais koris piedalīsies dievkalpojumā Siguldas Evaņģēliski Luteriskajā baznīcā.

Doanas koledžas jauktais studentu koris (ASV)
No tā dibināšanas 1989.gadā sniedzis neskaitāmus koncertus dažādos ASV štatos, devies koncerttūrēs uz Austriju, Vāciju, Itāliju, Zviedriju un Šveici un sadarbojies ar vairākiem ievērojamiem diriģentiem un orķestriem.


Informāciju sagatavoja:
Antra Savleviča


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi