Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -4.8℃, D vējš 1.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-05-20
Šodien, 22.maijā, pārbaudīs trauksmes sirēnas

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka 22.maijā plkst.10.00 uz trim minūtēm visā Latvijā ieslēgs trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu to tehnisko gatavību un skaņas signāla dzirdamību. Siguldā trauksmes sirēna atrodas uz Bobsleja un kamaniņu trases jumta.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēja, ka šajā dienā iedzīvotājiem nav pamata uztraukties un turpmāka rīcība nav nepieciešama. Viesnīcu administrācijai gan jāinformē ārvalstu klienti par gaidāmo pārbaudi, lai nerastos panika.

Ja iepriekš iedzīvotāji nav oficiāli brīdināti par sirēnu pārbaudi, izdzirdot sirēnas signālu, jāieslēdz radio vai televīzija, kur pārraidīs informāciju par iespējamo apdraudējumu un rekomendācijas par aizsardzības pasākumiem un rīcību katastrofu un avāriju gadījumos.

Trauksmes sirēnas brīdina iedzīvotājus par ārkārtējām situācijām, notikušām dabas vai tehnogēnām katastrofām vai to draudiem. Sirēnas uzstādītas tā, lai raidītais skaņas signāls būtu dzirdams apmēram pusotra kilometru rādiusā.

Saskaņā ar valdības noteikumiem sirēnas pārbauda divas reizes gadā – maijā un novembrī.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi