Pirmdiena, 18. novembris
Šodien sveicam: Aleksandrs, Doloresa, Brīve
Laika ziņas: Sigulda +7.1℃, DA vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-05-23
Siguldas Valsts ģimnāzijas olimpieši - mūsu lepnums

Siguldas Valsts ģimnāzijas viens no galvenajiem mācību darba uzdevumiem ir apzināt, meklēt un attīstīt skolēnos daudzpusīgus talantus. Īpaši priecājamies par skolēniem, kas ir ieinteresēti pilnveidot sevi, vēlas paplašināt savu redzesloku, attīstīt savas spējas un pārstāvēt savu skolu dažādu līmeņu olimpiādēs, konkursos, skatēs, konferencēs. Gan skolēniem, gan skolotājiem tas ir pamatīgs izaicinājums un arī savu spēju un varēšanas apliecinājums.

Šajā mācību gadā 87 Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni apliecināja sevi un popularizēja savu skolu, izcīnot godalgotas vietas Siguldas novada, sadraudzības novadu apvienības (Ķekavas, Olaines, Salaspils, Carnikavas, Garkalnes, Ikšķiles novadu skolas), reģionālajās, valsts ģimnāziju un valsts rīkotajās mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos.

Viens no svarīgākajiem skolas konkurētspējas un kvalitātes rādītājiem ir skolēnu spēju apliecināšana valsts līmeņa olimpiādēs. Esam īpaši gandarīti un lepojamies ar savu skolēnu un skolotāju sasniegumiem, šajā mācību gadā izcīnot četras 1. vietas, piecas 2.vietas, divas 3.vietas un septiņas atzinības valsts līmeņa olimpiādēs.

Pateicamies skolēniem un skolotājiem par veiksmīgajiem startiem un Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas novada popularizēšanu valstī.

Pateicamies skolēnu vecākiem par sadarbību ar skolu un ieguldījumu radošas personības veidošanā un attīstīšanā.

Valsts olimpiāžu laureāti

1.    Kārlis Mārtiņš Briedis (12.kl.) ieguva valsts matemātikas olimpiādē atzinību (skolotāja – Daiga Jēkabsone), valsts fizikas (skolotājs – Jānis Bukins) un informātikas olimpiādē atzinību (skolotājs – Pēteris Zariņš), kā arī 1.vietu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē, 2.vietu ekonomikas olimpiādē un 1.vietu valsts ģimnāziju konkursā „Erudīts”.
2.    Valters Vētra (12.kl.) ieguva valsts vēstures olimpiādē atzinību (skolotāja - Inese Berga), Vidzemes reģiona politikas un tiesību olimpiādē 3.vietu,  novadu apvienības ģeogrāfijas un politikas olimpiādē 2.vietu, kā arī 1.vietu valsts ģimnāziju konkursā „Erudīts” un 1.vietu LU novadu spēlēs.
3.    Eduards Gailišs (12.kl.) ieguva valsts vēstures olimpiādē 1.vietu (skolotāja Inta Romanovska), valsts ģimnāziju  ZPD konferencē 1.vietu, novadu apvienības politikas olimpiādē 1.vietu, kā arī 1.vietu novadu apvienības ētikas eseju konkursā un 1.vietu LU novadu spēlēs.
4.    Anna Šmite (11.kl.) ieguva 2.vietu valsts ZPD konferencē (skolotāja – Inta Romanovska), valsts ģimnāziju vācu valodas konkursā 1.vietu, valsts publiskās runas konkursā vācu valodā 2.vietu, novadu apvienības vācu valodas olimpiādē 1.vietu, kā arī 1.vietu Pierīgas novadu ZPD konferencē.
5.    Magdalēna Mudule (11.kl.) ieguva valsts bioloģijas olimpiādē atzinību (skolotāja – Līga Sausiņa), novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē 1.vietu, kā arī 1.vietu Pierīgas novadu ZPD konferencē.
6.    Anete Dortāne  (11.kl.) ieguva valsts ZPD konferencē 1.vietu (skolotāja – Inese Berga), kā arī 1.vietu Pierīgas novadu ZPD konferencē.
7.    Ēriks Burtnieks (11.kl.) ieguva valsts ģeogrāfijas olimpiādē 2.vietu (skolotājs – Alfons Saušs), kā arī 1.vietu valsts ģimnāziju  konkursā „Erudīts”.
8.    Beāte Brice (11.kl.) ieguva valsts ZPD konferencē 2.vietu (skolotāja – Līga Sausiņa), kā arī 1.vietu Pierīgas novadu ZPD konferencē.
9.    Jurģis Kalniņš (11.kl.) ieguva valsts ZPD konferencē 1.vietu (skolotāja – Inta Romanovska), kā arī 1.vietu Pierīgas novadu ZPD konferencē.
10.    Valts Krūmiņš (10.kl.) ieguva valsts matemātikas olimpiādē 1.vietu (skolotāja – Daiga Jēkabsone), valsts bioloģijas olimpiādē 2.vietu (skolotāja – Vaira Siliņa),  kā arī 1.vietu valsts ģimnāziju konkursā „Erudīts”.
11.    Teodors Kerimovs (10.kl.) ieguva valsts bioloģijas olimpiādē atzinību (skolotāja – Vaira Siliņa), kā arī atzinību novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā.
12.    Laura Kļaviņa (9.kl.) ieguva valsts vēstures olimpiādē 3.vietu (skolotāja Inese Berga), kā arī 2.vietu novadu apvienības mājturības olimpiādē.
13.    Edgars Daugulis (9.kl.) ieguva valsts vēstures olimpiādē 3.vietu (skolotāja Inta Romanovska), valsts matemātikas olimpiādē atzinību (skolotāja Māra Baķe), novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē 1.vietu, kā arī 2.vietu novadu apvienības fizikas olimpiādē.

12. klašu skolēni
14.    Matīss Jānis Āboltiņš ieguva 1.vietu novadu apvienības konkursā „Rēķini galvā”.
15.    Junita Cīrule ieguva novadu apvienības konkursā „Rēķini galvā” 2.vietu, kā arī 3.vietu novadu apvienības informātikas un bioloģijas olimpiādē.
16.    Evita Dvinska ieguva 3.vietu novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē.
17.    Zane Ķēde ieguva novadu apvienības konkursā „Rēķini galvā” 1.vietu, 2. vietu Siguldas novada matemātikas olimpiādē, kā arī atzinību novadu apvienības ekonomikas olimpiādē.
18.    Imants Leitis ieguva 3.vietu novadu apvienības informātikas olimpiādē.
19.    Beāte Raituma ieguva 2.vietu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē.
20.    Beatrise Šteina ieguva atzinību Siguldas novada matemātikas olimpiādē.
21.    Monta Taube ieguva novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē 1.vietu, 2. vietu Siguldas novada fizikas olimpiādē, kā arī 3.vietu novadu apvienības ģeogrāfijas olimpiādē.
22.    Kārlis Zuters  ieguva 3. vietu Siguldas novada matemātikas olimpiādē, 3. vietu  novadu apvienības konkursā „Rēķini galvā”, kā arī atzinību novadu apvienības ekonomikas olimpiādē.
23.    Inga Kauliņa ieguva atzinību novadu apvienības ētikas eseju konkursā.
24.    Kristiāna Kļaviņa ieguva atzinību novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā.
25.    Filips Krauklis ieguva 3.vietu novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā, 3. vietu Siguldas novada franču valodas publiskās runas konkursā.
26.    Ieva Ķilla ieguva Latgales reģiona angļu valodas olimpiādē 1.vietu, valsts ģimnāziju  angļu valodas olimpiādē 2.vietu, starptautiskajā eseju konkursā angļu valodā atzinību, kā arī 2.vietu novadu apvienības latviešu valodas un angļu valodas olimpiādē.
27.    Lauma Linde ieguva atzinību novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā.
28.    Vanesa Elva Millere ieguva atzinību novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā.
29.    Luīze Santa Somova ieguva 2.vietu novadu apvienības vācu valodas olimpiādē
30.    Diāna Deisone ieguva novadu apvienības filozofijas olimpiādē 1.vietu, LU novadu spēlēs  1.vietu, novadu apvienības ētikas eseju konkursā 2.vietu, kā arī 3.vietu novadu apvienības vēstures olimpiādē.
31.    Elīna Jēkabsone ieguva 3. vietu Siguldas novada franču valodas  olimpiādē.
32.    Ieva Šūmane ieguva 1.vietu LU novadu spēlēs.
33.    Pēteris Trifānovs ieguva 1.vietu valsts ģimnāziju  konkursā „Erudīts”.
34.    Haralds Deisons ieguva 1.vietu valsts ģimnāziju  konkursā „Erudīts”.
35.    Annija Ruduka ieguva atzinību Siguldas novada franču valodas publiskās runas konkursā.
36.    Andris Zābers ieguva LU novadu spēlēs 1.vietu, Vidzemes reģiona politikas un tiesību olimpiādē 2.vietu, kā arī 3.vietu novadu apvienības vēstures un politikas olimpiādē.
37.    Linda Zvaigzne ieguva 1. vietu Siguldas novada franču valodas publiskās runas konkursā.

11.klašu skolēni
38.    Nauris Kiseļovs ieguva 2.vietu valsts ģimnāziju ZPD konferencē, 1. vietu Siguldas novada ZPD konkursā.
39.    Emīls Garančs ieguva atzinību novadu apvienības ģeogrāfijas olimpiādē.
40.    Jānis Leja ieguva 2.vietu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē.
41.    Silvestrs Lorencs ieguva 3.vietu valsts ģimnāziju ZPD konferencē.
42.    Amanda Celmiņa ieguva 2. vietu Siguldas novada matemātikas olimpiādē.
43.    Elīna Dzene ieguva 1. vietu Siguldas novada ZPD konkursā, 3. vietu Siguldas novada matemātikas olimpiādē.
44.    Gvido Gailītis ieguva 1.vietu Pierīgas novadu ZPD konferencē, kā arī 1. vietu Siguldas novada ZPD konkursā.
45.    Anna Skrastiņa ieguva 1. vietu Siguldas novada ZPD konkursā.
46.    Ieva Pastare ieguva 3.vietu novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē.
47.    Sintija Pacēviča ieguva 1. vietu Siguldas novada ZPD konkursā.
48.    Arvis Rihards Kurpnieks ieguva 1.vietu novadu apvienības skatuves runas konkursā krievu valodā.
49.    Kristaps Kaža ieguva 2. vietu Siguldas novada fizikas olimpiādē.
50.    Uģis Zariņš ieguva 1.vietu Pierīgas novadu ZPD konferencē, kā arī 1. vietu Siguldas novada ZPD konkursā.
51.    Ieva Smilga ieguva novadu apvienības bioloģijas olimpiādē 3.vietu, kā arī 3.vietu valsts ģimnāziju ZPD konferencē.
52.    Grieta Vītoliņa ieguva 1. vietu Siguldas novada matemātikas olimpiādē.

10.klašu skolēni

53.    Egita Dzalbe ieguva 2. vietu Siguldas novada franču valodas publiskās runas  konkursā.
54.    Valdis Tjuševs ieguva atzinību valsts publiskās runas konkursā angļu valodā.
55.    Krišjānis Strods ieguva 3. vietu Siguldas novada franču valodas publiskās runas konkursā.
56.    Ramona Striķe ieguva atzinību Siguldas novada franču valodas publiskās runas konkursā.
57.    Liāna Žitkova ieguva 2. vietu Siguldas novada matemātikas olimpiādē.
58.    Aiga Vespere ieguva 3. vietu Siguldas novada matemātikas olimpiādē.
59.    Kristīne Ozola ieguva atzinību Siguldas novada matemātikas olimpiādē.
60.    Elīza Ilze Malceniece ieguva atzinību novadu apvienības bioloģijas olimpiādē, ieguva 2. vietu Siguldas novada fizikas olimpiādē.

9.klašu skolēni
61.    Haralds Ozols ieguva novadu apvienības fizikas olimpiādē 1.vietu, kā arī 3.vietu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē.
62.    Amanda Trofimova ieguva atzinību novadu apvienības ģeogrāfijas komandu olimpiādē.
63.    Jānis Norvelis ieguva atzinību novadu apvienības vēstures olimpiādē.
64.    Egita Leikarte ieguva 2.vietu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē.
65.    Elīza Dombrovska ieguva 3.vietu novadu apvienības vēstures olimpiādē.
66.    Edgars Straumanis  ieguva 2. vietu Siguldas novada matemātikas olimpiādē, atzinību novadu apvienības fizikas olimpiādē.
67.    Agate Madara Brice  ieguva 2.vietu novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē.

8.klašu skolēni
68.    Vadims Usovs ieguva atzinību Siguldas novada vizuālās mākslas konkursā.
69.    Agnese Upīte ieguva Zemgales novadu matemātikas olimpiādē 1.vietu, novadu apvienības vācu valodas olimpiādē 1.vietu, 2.vietu novadu apvienības  latviešu valodas un matemātikas olimpiādē, 3. vietu Siguldas novada informātikas olimpiādē un 3.vietu novadu apvienības mājturības olimpiādē.
70.    Marta Anna Jansone ieguva Zemgales novadu matemātikas olimpiādē 3.vietu, kā arī atzinību novadu apvienības angļu valodas olimpiādē.
71.    Anete Felkere ieguva atzinību novadu apvienības ģeogrāfijas komandu olimpiādē.
72.    Didzis Būmanis ieguva novadu apvienības matemātikas olimpiādē 2.vietu un atzinību novadu apvienības ģeogrāfijas komandu olimpiādē.
73.    Kristaps Bruners ieguva 3.vietu novadu apvienības matemātikas olimpiādē.
74.    Dana Zemlīte ieguva atzinību novadu apvienības angļu valodas olimpiādē.
75.    Elza Elizabete Vanaga ieguva 1.vietu novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē.
76.    Līva Pūka ieguva 2.vietu novadu apvienības vācu valodas olimpiādē.
77.    Daniels Dīcmanis ieguva 2.vietu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē.
78.    Madis Ciglis ieguva 3. vietu Siguldas novada vizuālās mākslas konkursā.
79.    Sigita Lapiņa ieguva atzinību novadu apvienības vācu valodas olimpiādē.

7.klašu skolēni
80.    Annija Vītoliņa ieguva atzinību Zemgales novadu matemātikas olimpiādē.
81.    Viesturs Veits ieguva atzinību novadu apvienības matemātikas olimpiādē.
82.    Kitija Rulle-Titava  ieguva atzinību novadu apvienības matemātikas olimpiādē.
83.    Aleksandrs Rūdolfs Strods ieguva Zemgales novadu matemātikas olimpiādē 2.vietu, kā arī 3.vietu novadu apvienības matemātikas olimpiādē.
84.    Māris Maikls Mitrevics ieguva Zemgales novadu matemātikas olimpiādē 1.vietu, novadu apvienības matemātikas olimpiādē 2.vietu, kā arī atzinību novadu apvienības ģeogrāfijas komandu olimpiādē.
85.    Andželika Gladkova ieguva 2.vietu novadu apvienības matemātikas olimpiādē.
86.    Pauls Daugulis ieguva novadu apvienības matemātikas olimpiādē 1.vietu, kā arī atzinību novadu apvienības ģeogrāfijas komandu olimpiādē.
87.    Liāna Lenceviča ieguva 3.vietu novadu apvienības krievu valodas olimpiādē.

Pateicamies visiem skolotājiem, kuri ieguldījuši darbu, strādājot ar talantīgajiem skolēniem un gatavojot tos dažādiem konkursiem, skatēm un olimpiādēm! Vēlam veiksmi skolas kolektīvam radošā un veiksmīgā sadarbībā nākamajā mācību gadā!

Informāciju sagatavoja
Siguldas Valsts ģimnāzijas
direktora vietnieces izglītības jomā
Inguna Vuškāne, Vaira Siliņa


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi