Piektdiena, 15. novembris
Šodien sveicam: Leopolds, Undīne, Unda
Laika ziņas: Sigulda +6.2℃, ZA vējš 3.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-06-02
Apbalvojumus saņem Siguldas 1.pamatskolas skolēni

30.maijā mācību gada noslēguma svinīgajā līnijā Siguldas 1.pamatskolas skolēni saņēma apbalvojumus dažādās nominācijās. Pateicības par panākumiem olimpiādēs saņēma 38 skolēni:

 

 

 

 

 

Nr.

Vārds, uzvārds

Klase
1.      

Gabriela Vorkale

2.a
2.      

Mareks Mazurs

2.a
3.      

Ance Adzilča

2.b
4.      

Līva Līpace

2.b
5.      

Marta Virziņa

2.b
6.      

Rūta Meistere

2.b
7.      

Jānis Pipars

2.c
8.      

Artūrs Jegurs

3.a
9.      

Adele Ķiploka

3.b
10.  

Dāniels Rasiņš

3.b
11.  

Kristers Matiass Vāvere

3.b
12.  

Elīna Linda Zvejniece

3.c
13.  

Emīls Aizupietis

3.c
14.  

Krista Emīlija Kalēja

3.c
15.  

Beatrise Liepiņa

4.a
16.  

Kerija Osīte

4.a
17.  

Renārs Rainers Broks

4.a
18.  

Aija Egija Arnicāne

4.b
19.  

Aleksandra Rozenfelde

5.a
20.  

Dārta Adzilča

6.a
21.  

Māris Mārtiņš

6.a
22.  

Paula Luīze Biteniece

6.a
23.  

Agnese Līkuma

6.b
24.  

Alise Anna Stīpniece

7.a
25.  

Dagmāra Cīrule

7.a
26.  

Dārta Sprukule

7.a
27.  

Dita Draudiņa

7.a
28.  

Elenora Gergele

7.a
29.  

Ilva Ance Vāgnere

7.a
30.  

Kristaps Briedis

7.a
31.  

Liene Beāte Arnicāne

7.a
32.  

Madara Auziņa

7.a
33.  

Patriks Kikusts

7.a
34.  

Raivo Zandovskis

7.a
35.  

Samanta Alkšare

7.a
36.  

Viktorija Toločko

7.a
37.  

Evelīna Bērziņa

7.c
38.  

Justīne Timermane

8.a


Goda raksti par augtiem mācību darba sasniegumiem (visos mācību priekšmetos saņemot vērtējumu, ne zemāku par 6 ballēm, 4.klasēs – ne zemāku par 7 ballēm) tika pasniegti 63 skolēniem: 

Nr.

Uzvārds, vārds

Klase
1.      

Batrags Ivars

4.a
2.      

Broks Rainers Renārs

4.a
3.      

Liepiņa Beatrise

4.a
4.      

Osīte Kerija

4.a
5.      

Pudņika Zane

4.a
6.      

Virziņš Emīls Patriks

4.a
7.      

Arnicāne Aija Egija

4.b
8.      

Lembergs Mikus

4.b
9.      

Rudzīte Samanta

4.b
10.  

Zoltnere Katrīna

4.b
11.  

Bērziņa Sintija

5.a
12.  

Brants Harijs

5.a
13.  

Kreicberga Dita

5.a
14.  

Krieviņš Markuss

5.a
15.  

Morozova Madara

5.a
16.  

Puķītis Toms

5.a
17.  

Rozenfelde Aleksandra

5.a
18.  

Truhins Marks

5.a
19.  

Zeņģis Rūdolfs

5.a
20.  

Žitkovs Viktors

5.a
21.  

Kalniņa Ēsa Justīne

5.b
22.  

Kokmanis Jānis

5.b
23.  

Krastiņš Rinalds

5.b
24.  

Leišavniece Ieva

5.b
25.  

Rimicāns Ģirts

5.b
26.  
Adzilča Dārta
6.a
27.  

Andersone Elizabete

6.a
28.  

Batraga Elza

6.a
29.  

Biteniece Paula Luīze

6.a
30.  

Mārtiņš Māris

6.a
31.  

Skuja Ričards Robins

6.a
32.  

Šauro Paula

6.a
33.  

Toločko Viktorija

6.a
34.  

Vāgnere Ilva Ance

6.a
35.  

Brohūzena Laura

6.b
36.  

Keviša Ilona

6.b
37.  

Krastiņa Rēzija

6.b
38.  

Lapiņa Sabīne

6.b
39.  

Līkuma Agnese

6.b
40.  

Markēviča Adriana

6.b
41.  

Ozola Venija Amanta

6.b
42.  

Vītols Jēkabs

6.b
43.  

Zandovska Ance

6.b
44.  

Arnicāne Liene Beāte

7.a
45.  

Auziņa Madara

7.a
46.  

Bērziņa Jūlija

7.a
47.  

Cīrule Dagmāra

7.a
48.  

Draudiņa Dita

7.a
49.  
Sprukule Dārta
7.a
50.  

Stīpniece Alise Anna

7.a
51.  

Vītola Airisa

7.a
52.  

Krūmiņliepa Arnita

7.b
53.  

Menģele Sindija

7.b
54.  

Birģele Elīza Elizabete

7.c
55.  

Kikuste Luīze Ieva

7.c
56.  

Proškina Ramona

7.c
57.  

Šulcs Ralfs

7.c
58.  

Apaļka Agneta

8.a
59.  

Batraga Anna

8.a
60.  
Timermane Justīne
8.a
61.  

Āboliņa Loreta

8.b
62.  

Čiževska Līga

8.b
63.  

Meistere Monta

8.b

Savukārt skolas konkursā „Izaugsme” trīsdesmit 5.8.klašu skolēni, kuru sasniegumi mācībās otrajā pusgadā, salīdzinot ar rezultātiem 1.semestrī, bija visvairāk auguši, saņēma ne tikai pateicības rakstus, bet arī iespēju izvēlēties kādu no balvām (nobraucienu ar vasaras bobu, dāvanu kartes no piedzīvojumu parka „Tarzāns”, kinoteātra „Lora”, grāmatnīcas „Zvaigzne ABC”).
Uzvārds, vārds
Klase
Upīts Rolands
7.a
Alkšare Samanta
7.a
Vītola Airisa
7.a
Cīrule Dagmāra
7.a
Ozols Mārtiņš
7.a
Keviša Ilona
6.b
Bērziņš Marks
5.a
Zandovskis Raivo
7.a
Žitkovs Viktors
5.a
Arnicāne Liene Beāte
7.a
Runcis Ivo
6.a
Lācīte Everita
7.a
Adzilča Dārta
6.a
Lapiņa Sabīne
6.b
Bērziņa Jūlija
7.a
Bērziņa Evelīna
7.c
Janelsītis Elvis
5.a
Truhins Marks
5.a
Vilks Ralfs
6.a
Rendors Kristaps Toms
5.a
Lezdiņš Roberts
6.b
Batraga Elza
6.a
Auziņa Madara
7.a
Stīpniece Alise Anna
7.a
Lejiņš Aivis
6.a
Fogels Raimonds
7.c
Kikusts Patriks
7.a
Baumane Megija
7.b
Krieviņš Markuss
5.a
Āboliņa Loreta
8.b
Krastiņš Rinalds
5.b
Zeņģis Rūdolfs
5.a


Par sasniegumiem sportā pateicību saņēma 37 skolēni:

Nr.

Vārds, uzvārds

Klase
1.      

Anete Actiņa

3.c
2.      

Kate Sāra Gerdena

3.c
3.      

Marta Brengule

3.c
4.      

Amanda Putniņa

4.a
5.      

Anna Vītola

4.a
6.      

Emīls Patriks Virziņš

4.a
7.      

Einārs Broņislavs Melderis

4.b
8.      

Nauris Teivāns

4.b
9.      

Dita Kreicberga

5.a
10.  

Elizabete Balode-Logina

5.a
11.  

Elvis Pētersons

5.a
12.  

Harijs Brants

5.a
13.  

Kristiāns Maisaks

5.a
14.  

Madara Morozova

5.a
15.  

Markuss Krieviņš

5.a
16.  

Rūdolfs Zeņģis

5.a
17.  

Toms Puķītis

5.a
18.  

Ieva Leišavniece

5.b
19.  

Linda Stāmere

5.b
20.  

Matīss Krauja

5.b
21.  

Ralfs Celmiņš

5.b
22.  

Rinalds Krastiņš

5.b
23.  

Tīna Zverbule

5.b
24.  

Voldemārs Apšancs

5.b
25.  

Amanda Azarova

6.a
26.  

Elizabete Andersone

6.a
27.  

Viktorija Toločko

6.a
28.  

Venija Amanta Ozola

6.b
29.  

Madara Auziņa

7.a
30.  

Renārs Hans

7.a
31.  

Artis Jānis Āboliņš

7.b
32.  

Elīna Ieva Vītola

7.b
33.  

Matīss Grahoļskis

7.b
34.  

Ralfs Meilerts

7.b
35.  

Reinis Rocēns

7.b
36.  

Renāts Vanags

7.b
37.  

Sigita Bērziņa

7.b


Pateicību par panākumiem mākslas konkursos saņēma 14 skolēni:

Nr.
Vārds, uzvārds
Klase
1.      
Dace Elizabete Stīpniece
1.a
2.      
Nana Maško
1.a
3.      
Samanta Ilgavīze
1.b
4.      
Luīze Marta Lemberga
3.a
5.      
Adele Ķiploka
3.b
6.      
Keidensa Salana
4.a
7.      
Aija Egija Arnicāne
4.b
8.      
Samanta Rudzīte
4.b
9.      
Kristiāns Maisaks
5.a
10.  
Paula Luīze Biteniece
6.a
11.  
Venija Amanta Ozola
6.b
12.  
Liene Beāte Arnicāne
7.a
13.  
Justīne Timermane
8.a
14.  
Katrīna Lūse
8.b


Siguldas 1.pamatskolas atbalsta biedrības vārdā tās priekšsēdētāja Vineta Arnicāne pateicās skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu panākumos, kā arī par aktīvu sadarbību ar vecākiem.

Vērtējot šajā mācību gadā paveikto, prieks par visiem skolēniem, kuri apzinājušies mācību darba vērtību, kā arī visiem skolotājiem, kuri pacietīgi mācījuši un audzinājuši, palīdzot skolēniem sasniegt katra visaugstāko mērķi.

Paldies arī Ivetai Mazītei par skaisto diplomu dizainu!

Informāciju sagatavoja:
direktors Valters Mačs un
direktora vietniece ārpusstundu darbā Lāsma Konošonoka


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi