×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-06-11
Noslēdzies septītais divu tiltu skrējiens

8.jūnijā Siguldā 7.riezi notika tradicionālais divu tiltu skrējiens, kas kā parasti bija pārbaudījums ne tikai iesācējiem, bet arī skriešanas profesionāļiem. Šogad sakarā ar takas renovāciju, no Serpentīna ceļa, līdz Mednieku namiņam tika izmainīta trase garākajās distancēs un ar Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) atļauju tika izveidots viens jauns garākās trases posms, kas izrādījās ļoti nopietns pārbaudījums dalībniekiem. No Balonu pļavas, ka atrodas pretī Siguldas peldvietai bija jāuzskrien kāpumā, līdz Mednieku namiņam, un tālāk jau pa tradicionālo trasi. Arī dabas apstākļi bija „sarūpēti” skriešanas pasākuma baudīšanai. Ar visu jau minēto un uzrādot fantastisku rezultātu visātrāk galā tika Valdis Ņilovs (VSK „Noskrien”), otrajā vietā atstājot Arnoldu Āriņu (Metrons), un trešo vietu ieņēma Šteinbriks Kārlis (Rīga), ātrākais no siguldiešiem bija Edgars Daugulis, kas kopvērtējumā palika 5.vietā.

Sievietēm labāko rezultātu uzrādīja Liene Puķe (Rīga), otro vietu ieguva Briška Lauma (Rīga), trešajā vietā atstājot Ingu Kāpiņu (VSK „Noskrien”), no siguldiešiem ātrākā bija Agnese Kalniņa, kas ieguva 3.vietu S5 grupā.

Atzīstamus rezultātus īsākajās distancēs uzrādīja siguldieši – Karīna Putniņa 1.vieta 6.8 km distancē, Anita Zālīte 1.vieta un Pauls Daugulis 1.vieta 9.4 km distancē.

Bērnu distancēs visu goda pjedestālu aizņēma Siguldas Sporta skolas audzēkņi: 1.vietā Frīda Saļņikova, otrajā Elza Saļņikova, trešajā Estere Puķīte. Puišiem pirmajā vietā Ņikita Morozovs, otrajā Mārcis Krafts, savukārt trešajā Mārtiņš Sudrabs.

Rezultāti, foto un video no sacensībām „Siguldas divi tilti – 2014” pieejami mājaslapā www.ba2.lv.

Uz tikšanos „Siguldas divu tiltu skrējienā – 2015!”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi