×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-06-18
Siguldas novada atklātā turnīra minifutbolā 1.kārta noslēgusies

Sestdien, 14.jūnijā, Siguldas DEPO laukumā notika minifutbola turnīra „SIGULDA CUP 2014” 1.posms. Sacensībās piedalījās 11 komandas - gan vietējās, gan viesi no blakus novadiem. Pirms finālspēlēm tika izspēlētas spēles pamatturnīrā divās apakšgrupās.

Finālam kvalificējās komandas: „Siguldas Būvmeistars”, „Rauna”, „Dienvidparks”, „Līgatne/Zenit”, „Eglītes Mežs”, „METTA MBF”, „Baroni” un „ATEA”. Kā jau izslēgšanas spēlēs, katrā kārtā zaudētājs izstājās no turpmākās cīņas. Vislabāk no šī astoņnieka veicās komandai „Eglītes mežs”, „Siguldas Būvmeistaram” un „Līgatne/Zenit”, kas attiecīgi ieguva pirmo, otro un trešo vietu.
Apsveicam uzvarētājus un tiekamies jau 12.jūlijā „SIGULDA CUP 2014” 2.posmā.

Vasarā visi futbola cienītāji aicināti piedalīties minifutbola turnīrā „SIGULDA CUP 2014”. Sacensības rīko Līgatnes Sporta klubs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldi.

Turnīra dienas – 14.jūnijs, 12.jūlijs (tika paredzēts 19.jūlijā, bet posms pārcelts sakarā ar Valmierā notiekošo turnīru „Mītava OPEN”), 16.augusts, 6.septembris. Spēles notiks Siguldā, DEPO laukumā, komandu reģistrācija līdz plkst.10.00 sacensību vietā, iepriekšējā pieteikšanās e-pastā siguldacup@inbox.lv vai pa tālruņiem 25633889, 25633889. Spēļu sākums plkst.11.00.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi