Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +13.9℃, D vējš 5.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-06-26
Sigulda uzņems UCI sērijas SEB MTB maratona 4. posmu

6.jūlijā Siguldā norisināsies SEB MTB maratona ceturtais posms, kas būs īpašs ar to, ka sacensības iekļautas prestižajā UCI sērijas kalendārā, pulcējot arī virkni Eiropas valstu MTB riteņbraucējus. Iepriekšējā pieteikšanās Siguldas posmam portālā velo.lv noslēgsies 2.jūlijā.

Sigulda, pateicoties savai infrastruktūrai un skaistajai Gaujas senlejai, jau daudzus gadus ir kļuvusi par mājvietu Latvijas lielākā kalnu riteņbraukšanas seriāla – SEB MTB maratona – posmam. Siguldas posms allaž izceļas ar aizraujošām trasēm, kurās netrūkst ne virkne kāpumu, ne šauru taciņu, ūdens šķēršļu un citu pārbaudījumu. Kā odziņa arī šogad būs Siguldas kalna pievarēšana distances pēdējā kilometrā.

Šajā gadā Siguldas posms būs vienīgās kalnu riteņbraukšanas sacensības Latvijā, kuras iekļautas prestižajā UCI MTB sērijas kalendārā. Tas nozīmē, ka SEB MTB maratona Siguldas posmā arī varēs iegūt vērtīgos UCI MTB maratona punktus. Plānots, ka bez labākajiem Latvijas un Igaunijas kalnu riteņbraucējiem, startēs arī virkne vadošo MTB maratonistu no citām Eiropas valstīm. Favorītu vidū no Latvijas sportistiem būs Andžs Flaksis, Arnis Pētersons, Krists Neilands, Dmitrijs Sorokins un citi.
Kā pirmie trasē dosies „Skandi motors” distances sportisti, kuri par UCI punktiem sacentīsies 78 kilometru garajā distancē. Jāņem vērā, ka Siguldas posms „Skandi motors” distances dalībniekiem neies lielajā SEB MTB maratona sezonas kopvērtējumā. Sacensību starts paredzēts plkst.12.00.

Tikmēr masveidīgais „Virši – A” brauciens, kā ierasts būs viens no SEB MTB maratona posmiem un rezultāti tiks ņemti vērā kopvērtējumā. Jau tagad zināms, ka arī „Virši – A” distance solās būt ļoti aizraujoša. Tajā iekļauti virkne aizraujošu posmu ar šaurām taciņām, interesantiem nobraucieniem un kāpumiem. Tāpat ikviens aktīvās atpūtas cienītājs ir aicināts startēt „Mammadaba” veselības distancē. Tikmēr mazākos dalībniekus sagaida azartiskie bērnu braucieni. Sacensību finišs visām distancēm būs Spieķu parkā.

Atgādinām, ka, reģistrējoties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, uzrādot siguldiešu ID karti, novadniekiem tiek piedāvāta 10% atlaide Siguldas posmam un 20% atlaide, ja reģistrējas visiem MTB maratona posmiem

Sacensību laikā plānoti satiksmes ierobežojumi.

Informāciju sagatavoja:
Toms Markss
Igo Japiņa sporta aģentūra


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020