×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-07-08
Latvijas spēcīgākās pilsētas – Siguldas – posma sacensību rezultāti

Piektdien, 4.jūlijā, Siguldā tika aizvadītas pirmās pauerliftinga sacensības sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari” ietvaros. Kopumā sacensībās savus spēkus izmēģināja 83 dalībnieki. No tiem 67 sportisti spiešanā guļus uz reižu skaitu sasniedza rezultātu 70050 kg, aicinot šo sniegumu pārspēt citām pilsētām.

Spiešanā guļus uz reižu skaitu sieviešu konkurencē, godalgoto zelta medaļu ieguva Linda Zvaigzne, uzspiežot 20 kg smago svaru stieni 50 reizes. Ar nedaudz mazāku rezultātu, 44 uzspiestajām reizēm, sudrabu izcīnīja Agnija Labrence. Amanda Stukāne, svaru stieni uzspiežot 30 reizes, ieguva godpilno bronzas medaļu.

Jauniešu konkurencē un kopumā starp sacensību dalībniekiem visās kategorijās visizturīgākais bija Nils Teterovskis, 20 kg smago svaru stieni uzspiežot 201 reizi. Starp jauniešiem otrā vietā palika Emīls Ločmelis ar rezultātu 172 reizes. Savukārt Edgars Viļums izcīnīja trešo vietu ar 101 uzspiesto reizi.

Starp vīriem visizcilāko rezultātu uzrādīja Paulis Nartišs, uzspiežot 50 kg svara stieni 95 reizes. Elmārs Rudzītis ar 79 reizēm ieguva sudrabu, bet Kaspars Zviedrāns ar rezultātu 71 reize izcīnīja bronzu.

Piecu labāko sportistu rezultāti veidoja komandu vērtējumus. Visaugstākais sasniegums ir komandai „Panatta Sigulda”, kopumā paceļot 19770 kg, otrā vietā ir komanda „Allaži” ar kopsummu 5910 kg, trešā – komanda „Sigulda” 3380 kg.

Paralēli spiešanai guļus uz reižu skaitu jauniešiem tika dota iespēja izmēģināt Latvijā vēl nesen ienākošo sporta veidu - spēka cīņu. Pārliecinoši startēja Ainārs Vanags, izcīnot zelta medaļu. Otrs spēcīgākais šajā cīņā bija Alvis Baduns, trešais – Jānis Krūmiņš.

Sacensību rezultāti.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi