Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +15.1℃, D vējš 5.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-07-28
Pašvaldība sveiks 2014.gada pirmajā pusgadā dzimušos novadniekus

9.augustā Siguldas Jaunās pils dārzā Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā „Esmu dzimis Siguldas novadā” sveiks 2014.gada pirmajā pusgadā dzimušos novadniekus un viņu ģimenes. Mazie novadnieki kā dāvinājumu no pašvaldības saņems īpaši veidotas monētas, kurās iegravēts novada ģerbonis, dzimšanas gads un Siguldas Jaunās pils kontūra 3D tehnikā.

Pašvaldība šādu pasākumu organizē jau trešo gadu, un šajā pusgadā tiks sveikts rekordliels ģimeņu skaits – 144 mazuļi (71 zēns un 73 meitenes). Pasākumā aicināti piedalīties Siguldas novadā deklarētie mazuļi un viņu ģimenes.

Pašvaldība jau nosūtījusi ielūgumus uz pasākumu „Esmu dzimis Siguldas novadā” un lūdz atsaukties ģimenes, ja kādu iemeslu dēļ ielūgums nav saņemts, bet mazulis un vismaz viens no vecākiem kā pirmo un vienīgo deklarēto adresi norādījis Siguldas novadā, un sazināties ar Siguldas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāju Sanitu Zviedri pa tālruni 67970849 vai e-pastu sanita.zviedre@sigulda.lv.

Tradicionāli jaundzimušos novadniekus un viņu ģimenes sveic mūziķi, kas pagaidām tiek turēti noslēpumā, kā arī klātesošie tiek aicināti uz fotografēšanos un cienāti ar lielo svētku kliņģeri.

Papildu informācija par pasākumu pieejama pa tālruni 67970848.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020