Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DA vējš 3.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-08-12
Allažos notiks riteņbraukšanas sacensības mazajiem

Piektdien, 15.augustā, plkst.19.00 Allažu pamatskolas sporta laukumā notiks Siguldas novada bērnu sacensības ar velosipēdiem, veicot noteiktu distanci. Bērnu vecuma grupas:

1.grupa:  līdz 3 g.v.
2.grupa:  4-5 g.v.
3.grupa:  6-8 g.v.

Sacensību mērķis ir veicināt aktīvu dzīvesveidu, iesaistīt sportiskās aktivitātēs bērnus, kā arī noskaidrot labākos un veiklākos riteņbraucējus. Sacensībās piedalās Siguldas novada bērni ar saviem velosipēdiem. Sacensībās bērnus pavada vecāki.

Pieteikšanās sacensībām notiks sacensību dienā un sacensību vietā. Vērtēšana notiks katrā grupā atsevišķi uz laiku. Katrā grupā 1.-3.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļu. Visi dalībnieki tiek apbalvoti ar piemiņas balvām.

Sacensības vada un organizē Allažu pamatskolas un Sporta centra izveidota komiteja. Sacensību galvenais tiesnesis Ēvalds Tukišs tālr.29390733.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


IlzeS
- 2014-08-19 09:44

Šausmīgi žēl, ka šo ziņu izlasīju tikai šodien, noteikti mani abi bērni būtu piedalījušies. Varētu šādu informāciju publicēt apmēram mēnesi iepriekš. Būtu jauki, ja nākošajai vasarai varētu sagatavot grafiku bērnu vello sacensībām kā, piemēram, Rīgā, Uzvaras parkā... Varētu būt 1x mēnesī vismaz :)

Atbilde: IlzeS
Administrācija
- 2014-08-21 14:38

Labdien!
Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldes speciālisti informē, ka minētās velosacensības tika ieplānotas augusta sākumā un izziņots iespējami drīzāk - 8.augustā. Plānots, ka nākotnē Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā velosacensības bērniem notiks regulāri. Aicinām sekot līdzi pasākumu kalendāram Siguldas novada pašvaldības informatīvajā interneta vietnē.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi