×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +25.1℃, D vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-08-19
Latvijas čempionāts kalnu divriteņu disciplīnā „Downhill 2014”

24.augusts ir Latvijas kalnu divriteņu nobrauciena jeb Downhill gada svarīgākā diena, jo tieši šajā dienā Siguldā, Pilsētas trasē norisināsies Latvijas čempionāts DH 2014.

DH braucēji no visas Baltijas sacentīsies septiņās dažādās klasēs. Uz starta izies sievietes, jaunieši un juniori, „Hooby” klases pārstāvji, gados vecākie seniori un, protams, „Elites” braucēji. Pilsētas kalna nogāzes divās trasēs tiks noskaidroti šā gada ātrākie DH braucēji un braucējas. Padomāts ir arī par skatītājiem, kuri varēs piedalīties nu jau par tradīciju kļuvušajā „Skrējienā pēc Brālis”, kā arī skaļākais un oriģinālākais skatītājs – līdzjutējs iegūs specbalvu no sacensību atbalstītājiem. Tiekamies jau 24.augustā Siguldā un kļūsti par Latvijas Downhill svarīgākā pasākuma aculiecinieku!

Plašāka informācija par DH, sacensībām un reģistrāciju pieejama interneta vietnē www.downhill.lv.

Braucēju vajadzībām sestdien un svētdien darbosies T-Bar pacēlājs. Sestdien, 23.augustā, maksa par treniņu ir 10 eiro, un treniņi notiks no plkst.12.00 līdz 18.00.

Siguldas novada pašvaldība un Siguldas pilsētas trases administrācija aicina visus pasākuma dalībniekus novietot savus auto kalna augšpusē pie Svētku laukuma, kā arī apkārtnē atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem.

 
Pasākuma programma 24.augustā:
  • plkst.9.30 – 11.30 reģistrācija sacensībām, pasākuma dalībnieku apstiprināšana;
  • plkst.11.50 sacensību dalībnieku/komandu pārstāvju sanāksme ar organizatoriem un tiesnešiem reģistrācijas vietā;
  • plkst.10.00 – 11.45 oficiālie treniņbraucieni;
  • plkst.12.00 sacensību sākums –pirmais nobrauciens;
  • plkst.14.00 otrais nobrauciens;
  • plkst.16.00 sacensību uzvarētāju apbalvošana (atkarībā no dalībnieku skaita, laiks var tikt mainīts).

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi