×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-09-17
Siguldas basketbola akadēmija turpina darbu un uzņem audzēkņus

Klāva Bedrīša izveidotā Siguldas basketbola akadēmija „KB Academy” šobrīd aktīvi gatavojas jaunajai sezonai un gaida savās rindās jaunus audzēkņus. Basketbola treniņus uzsākt aicināti gan puiši, gan meitenes.

„KB Academy” darbība, par spīti pavasara traģiskajiem notikumiem, nav apsīkusi. Vasarā ir aizvadītas vairākas nometnes (pabūts arī Slovākijā), septembrī notiek regulāri treniņi Siguldas sporta zālēs. Jaunā sacensību sezona sāksies pēc dažām nedēļām.

Akadēmijas trenera pienākumus pilda jaunais, talantīgais basketbola treneris Jānis Šults. Jānis ir absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, viņš ir arī Individuālās sagatavošanas basketbola skolas (ISBS) viens no izveidotājiem un treneriem. Četrreiz nedēļā viņš mēro ceļu uz Siguldu, lai vadītu „KB Academy” treniņus gan meitenēm, gan puišiem. Treniņos tiek sabalansēti vispārējās fiziskās sagatavotības, koordinācijas, basketbola tehnikas un taktikas vingrinājumi. Tāpat, turpinot Klāva Bedrīša iesākto ārpus treniņu darbu, vismaz reizi pāris mēnešos piedalīties treniņos un dalīties pieredzē ar jauniešiem uz Siguldu tiks aicināti pazīstami basketbolisti un citi daudz sasnieguši cilvēki. Pazīstamākais viesis iepriekšējā sezonā bija Latvijas izlases basketbolists Kaspars Bērziņš.

Treniņu grafiks:

  • Pirmdienās no plkst.16.30 līdz 18.00 Allažu sporta centrā;
  • Otrdienās no plskt.18.00 līdz 19.30 Siguldas Valsts ģimnāzijā;
  • Trešdienās no plskt.16.00 līdz 17.30 Allažu sporta centrā;
  • Piektdienās no plskt.17.30 līdz 19.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā.

 

Detalizēta informācija par treniņiem, spēlēm, norēķiniem un citiem jautājumiem individuāli pie trenera Jāņa Šulta (tālr.27723233).

Informāciju sagatavoja:
„KB Academy”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi