Sestdiena, 5. decembris
Šodien sveicam: Sabīne, Sarma, Klaudijs
Laika ziņas: Sigulda +3.1℃, D vējš 7.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-09-23
Aicinām apmeklēt rudens gadatirgu Siguldas Svētku laukumā

Svētdien, 28.septembrī, no plkst.9.00 līdz 16.00 Siguldas iedzīvotāji un pilsētas viesi tiek aicināti atpūsties un iepirkties Miķeldienas tirdziņā “Rudens laboratorijas”, kas visas dienas garumā norisināsies Siguldas Svētku laukumā.

Tirdziņa laikā norisināsies tradicionālā andele ar rudens meža un dārza ražas labumiem – āboliem, bumbieriem, dārzeņiem, ogām, sēnēm un citām dabas veltēm. Veselības saglabāšanai un cīņai ar rudens vīrusiem piedāvājumā būs medus, ogu sīrupi, svaigi spiestas sulas, pirts lietas un dažādas zāļu tējas no Latvijas pļavām. Piedāvājumu klāstā arī viss mājai un dārzam.

Rudens ir bagātākais ražas laiks - dabas un dārza velšu brīnumradis!
Rudens ir gada gudrākais laiks, kad daba izgudro kā izkrāsot savu zaļo lapu mantiju, bet cilvēks ik rudeni dodas uz skolu, lai mācītos un arvien uzzinātu ko jaunu par šo brīnišķīgo pasauli.

Tāpēc šogad visi mazie un lielie Siguldas novada gudrinieki un viņu draugi ir aicināti nākt atklāt un uzzināt daudz raibu jaunumu mūsu rudens laboratorijās, kas darbosies no plkst.11.00.

No plkst.11.15 DABAS laboratorija – „Koka dizaina centra” radošā meistarklase kokgriešanas prasmēs, koku sugu iepazīšanā un katram sava koka rēbusa radīšanā. 

No plkst.12.00 BRĪNUMU laboratorija – zinātkāres centra bērniem „Zili brīnumi” izbraukuma nodarbība „Brīnumainās gāzes”.

No plkst.13.00 PRIEKA laboratorija – prieka un jautrības pilns izbrauciens ar zinātnisko PrOFesOrMOBĪLI.

Plkst.13.45 MĀKSLAS laboratorija – dažādu garšas, skaistuma, izklaides un kultūras notikumu apmeklējumu IZLOZE.

Sigulda aizrauj, Sigulda eksperimentē!

Uzmanību dalībniekiem!

Amatnieki, zemnieki un mājražotāji ir laipni aicināti pieteikties dalībai gadatirgū, zvanot pa tālr. 66117114 otrdien, trešdien, piektdien no plkst.10.00 – 19.00, ceturtdien no plkst.8.00 – 17.00, sestdien no plkst.12.00 – 15.00.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada Kultūras centra pasākumu režisore un producente
Ilze Jakubovska


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi