Piektdiena, 15. novembris
Šodien sveicam: Leopolds, Undīne, Unda
Laika ziņas: Sigulda +3.7℃, ZA vējš 3.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-10-02
Amatiermākslas kolektīvu nodarbības 2014./2015.gada sezonā

Siguldas novada amatiermākslas kolektīvi aicina uz nodarbībām un mēģinājumiem arī šajā gadā. Siguldas novada pašvaldības Kultūras pārvalde ir apkopojusi visu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu un nodarbību laikus, dodot iespēju ikvienam interesentam sazināties ar kolektīvu vadītājiem un piesakot savu dalību kādā no amatiermākslas kolektīviem. Dažiem no amatiermākslas kolektīviem pirmās nodarbības vēl tikai notiks!

Jāatgādina, ka pērn, kad notika XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki, tajos Siguldas novadu pārstāvēja vairāk nekā 400 dalībnieku. Šogad tiek uzsākts jauns darba cēliens - četru gadu gatavošanās posms, lai nākamajos svētkos varētu uzrādīt augstvērtīgus sniegumus. Lai veicas!

Siguldas novada Kultūras centrā

Kolektīvs
Vadītājs, kontaktinformācija
Mēģinājumu laiki
Jauktais koris „Spārni”
Līga Ādamsone, tālr.29218240
Pirmdienās no plkst.19.30 līdz 22.00
Jauniešu koris „Atvars”
Jānis Baltiņš, tālr.29410439
Otrdienās no plkst.19.00 līdz 22.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā
Sieviešu koris „Teiksma”
Maija Feldmane, tālr.29529381
Pirmdienās no plkst.7.30 līdz 21.30
Senioru jauktais koris „Gāle”
Ņina Kiršteina, tālr.29478592
Otrdienās no plkst.15.00 līdz 17.00; ceturtdienās no plkst.11.00 līdz 13.00
Senioru deju kolektīvs „Sidrabdancis”
Dagnija Liepiņa, tālr.29410037
Pirmdienās un ceturtdienās no plkst.20.00 līdz 22.00
Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Siguldietis”
Ieva Roķe, tālr.28318764
Otrdienās un ceturtdienās no plkst.19.30 līdz 22.00
Senioru balles deju kopa „Sniegaroze”
Antra Zūkere, tālr.29230906
Otrdienās un ceturtdienās no plkst.17.00 līdz 19.30
Folkloras kopa „Senleja”
Anda Skuja, tālr.29142319
Otrdienās no plkst.19.00 līdz 21.30*
Bigbends „Sigulda”
Pēteris Goldbergs, tālr.29136067
Trešdienās no plkst.19.00 līdz 22.00
Siguldas Tautas teātris
Ārija Liepiņa-Stūrniece, tālr.22130149
Trešdienās un piektdienās no plkst.19.00 līdz 22.00
Senioru vokālais ansamblis „Melodija”
Inga Jansone, tālr.29387407
Ceturtdienās no plkst.16.00 līdz 18.00
Vīru vokālais ansamblis „Saltavots”
Ārija Aņēna, tālr.26014705
Otrdienās un ceturtdienās no plkst.14.00 līdz 16.00
TLMS „Sigulda”
Astrīda Freimane, tālr.67970814
Darba dienās no plkst.10.00 līdz 17.00
Aerobikas studija**
Mārīte Konrāde, tālr.67970814
Pirmdienās un trešdienās no plkst.18.00 līdz 19.00
Sporta dejas**
Iveta Zīle, tālr.29265335
Pirmdienās no plkst.15.00 līdz 21.15; ceturtdienās no plkst.14.00 līdz 19.30
Vēderdejas**
 
Pirmdienās un trešdienās no plkst.19.00 līdz 21.15
 
Siguldas pagasta Kultūras namā
Kolektīvs
Vadītājs, kontaktinformācija
Mēģinājumu laiki
Bērnu vokālā grupa „Zibsnis”
Atis Priedītis, tālr.26127364
Otrdienās un piektdienās no plkst.15.30 līdz 17.30
Jauktais koris „Sigulda”
Līga Vasiļjeva, tālr.29649750
Otrdienās no plkst.19.00 līdz 21.00. Pirmā tikšanās: 7.oktobrī plkst.19.00
TLMS „Vīgrieze”
Gundega Pētersone, tālr.28659982
Katru otro sestdienu plkst.9.00. Pirmā tikšanās: 27.septembrī plkst.10.00
Senioru deju kopa „Preilene”
Antra Zūkere, tālr.29230906
Trešdienās no plkst.16.30 līdz 19.00
Līnijdeju grupa „Step by step”**
Inga Mežavilka, tālr.29492640
Trešdienās plkst.19.00
Pūtēju orķestris
Gintis Kalniņš, tālr.26333185
Ceturtdienās no plkst.19.30 līdz 21.30. Pirmā tikšanās: 16.oktobrī plkst.19.30
Pūtēju ansamblis „Sigulda”
Jānis Raslavs, tālr.67973484, 29173215
Trešdienās no plkst.19.30 līdz 22.00
Jauniešu deju kolektīvs „Vizbulīte”
Indra Ozoliņa, tālr.29482755
Pirmdienās un trešdienās no plkst.19.30 līdz 22.00
Biodeja**
Elīna Seipulova, tālr.20345573
Sestdienās plkst.12.30. Pirmā tikšanās: 11.oktobrī plkst.12.30
Sporta deju klubs „Zīle”**
Iveta Zīle, tālr.29265335
Pirmdienās un trešdienās no plkst.15.00 līdz 21.00
 
Allažu pagasta Tautas namā
Kolektīvs / nodarbības
Vadītājs, kontaktinformācija
Mēģinājumu laiki
Vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs „Kimelītis”
Aelita Ziemele, tālr.26818926
Otrdienās un ceturtdienās no plkst.20.00 līdz 22.00
Jauniešu tautas deju kolektīvs „Ķimenīte”
Aelita Ziemele, tālr.26818926
Piektdienās no plkst.20.00 līdz 23.00
Sieviešu vokālais ansamblis „Liepavots”
Ņina Kiršteina, tālr.29478592
Trešdienās no plkst.19.00 līdz 21.00
Amatierteātris „Aka”
Izolde Pētersone, tālr.28441040
Pirmdienās no plkst.19.00 līdz 21.00
Bērnu un jauniešu folkloras kopa „Tiptaiņi”
Liena Vija Teterovska, tālr.26347184
Piektdienās no plkst.16.00 līdz 18.00*
 
Mores pagasta Tautas namā
Kolektīvs/nodarbības
Vadītājs, kontaktinformācija
Mēģinājumulaiki
Sieviešu vokālais ansamblis „Ceriņi”
Maija Ādamsone, tālr.20041080
Otrdienās no plkst.16.00 līdz 18.00
Senioru deju kolektīvs „Dāmītes”
Spodra Tutāne, tālr.29488372
Piektdienās no plkst.12.00 līdz 15.00; sestdienās no plkst.9.00 līdz 12.00
Mores amatierteātris „Oga”
Ingūna Millere, tālr.27091308
Otrdienās un ceturtdienās no plkst.19.00 līdz 21.00
 
Jūdažu Sabiedriskajā centrā
Nodarbības
Vadītājs, kontaktinformācija
Nodarbību laiki
Makšķernieku darbnīca
Aivars Stiglics, tālr.67957025
Ceturtdienās no plkst.16.30 līdz 18.30

Dalība amatiermākslu kolektīvu mēģinājumos ir bez maksas;
* mēģinājumu laiki var mainīties;
** par dalības maksu vaicāt pie vadītāja.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi