Piektdiena, 22. novembris
Šodien sveicam: Aldis, Alfons, Aldris
Laika ziņas: Sigulda -1.7℃, DA vējš 5.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-10-22
Interešu izglītības programmas Siguldas novada skolās
Lai gan pavisam drīz sāksies skolēnu rudens brīvdienas, Siguldas novada izglītības iestādēs joprojām var izvēlēties un piedalīties dažādās interešu izglītības nodarbībās, kuras dažādām interesēm tiek piedāvātas visās novada skolās.
Aicinām interesēties pie pulciņu vadītājiem vai skolas administrācijā.

Siguldas Valsts ģimnāzija, tālr.67971461, e-pasts svg@sigulda.lv

Programma
Klase

Nodarbību laiks

Volejbola pulciņš (vada N.Šulte)

7.–9.klases meitenes

Trešdienās no plkst.16.30 līdz 18.00 un sestdienās no plkst.10.00 līdz 11.30

7 –9.klases zēni

Pirmdienās un piektdienās no plkst.15.30 līdz 17.00

10.–12.klases meitenes

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.17.00 līdz 18.30

10.–12.klases zēni

Pirmdienās no plkst.18.30 līdz 20.00 un trešdienās no plkst.18.00 līdz 20.00

Jauniešu koris (vada J.Rožkalns)

7.–12.klase

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.18.30 līdz 21.00

Deju kolektīvs „Vizbulīte” (vada I.Ozoliņa)

7.–9.klase

Pirmdienās un trešdienās no plkst.17.30 līdz 19.00

10.–12.klase

Pirmdienās un trešdienā no plkst.19.00 līdz 21.30, kā arī piektdienās no plkst.16.00 līdz 18.00

Pūtēju orķestris „Sudrabskaņa” (E.Rudzītis, A.Šmitiņš)

7.–12.klase

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.16.30 līdz 19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” un trešdienās no plkst.18.00 līdz 20.00 SVĢ

 

Siguldas pilsētas vidusskola, tālr.67972419, 67974019, e-pasts spv@sigulda.lv

Programma
Klase

Nodarbību laiks un vieta

Koris un ansamblis „Apelsīns” (vada L.Trupavniece, koncertmeistare A.Dimante)

3.–4.klašu koris

Ceturtdienās no plkst.8.20 līdz 9.00

3.–4.klašu vokālais ansamblis

Piektdienās no plkst.13.40 līdz 15.00

Sporta aerobika (vada A.Fridrihsone)

1.–6.klase

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.14.30 līdz 15.30 A.Kronvalda ielā – sporta zālē

Noformēšanas un dizaina pulciņš (vada I.Krūzīte)

3.–4.klase

Trešdienās un piektdienās no plkst.14.00 līdz 16.00

Vizuālas mākslas pulciņš 1.–4.klašu skolēniem (vada R.Kaša)

1.–2.klase

Otrdienās no plkst.13.40 līdz 15.00

3.–4.klase

Ceturtdienās no plkst.13.40 līdz 15.00

Ansamblis (vada B.Pastare)

3.–4.klase

Trešdienās no plkst.13.40 līdz 15.00

Atlētiskā vingrošana (vada A.Lelis)

8.–12.klase

Pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst.16.00 līdz 17.00 sporta klubā „Panatta Fitness”

Sporta spēles (vada A.Lelis)

10.–12.klase

Otrdienās un piektdienās no plkst.15.15 līdz 16.00 sporta angārā

Deju kolektīvs „Vizbulīte” (vada I.Ozoliņa, L.Dombrovska, koncertmeistare S.Ilvasa)

1.klase

Pirmdienās un trešdienās no plkst.12.50 līdz 13.40 un 13.40 līdz 14.30

2.klase M

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.14.00 līdz 15.00

2.klase L

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.15.00 līdz 16.00

3.klase

Pirmdienās un trešdienās no plkst.14.30 līdz 16.00

5.klase

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.17.30 līdz 19.00 SVĢ deju zālē

6.klase

Pirmdienās un trešdienās no plkst.16.00 līdz 17.30

7.–9.klase

Pirmdienās un trešdienās no plkst.17.30 līdz 19.00

10.–12.klase

Pirmdienās un trešdienās no plkst.19.00 līdz 22.00

Programmēšanas pulciņš (vada J.Miglinieks)

6.–9.klase

Pirmdienās no plkst.14.30 līdz 15.10

Koris (vada Z.Janelsiņa, koncertmeistare M.Mazureviča-Motte)

5.–9.klase

Piektdienās no plkst.8.15 līdz 8.55 A.Kronvalda ielā – skolas zālē

Tautas bumba (vada A.Fridrihsone)

3.–5.klase

Meitenēm pirmdienās no plkst.14.30 līdz 15.30 sporta angārā; zēniem trešdienās no plkst.14.30 līdz 15.30 A.Kronvalda ielā – skolas zālē

 

Siguldas 1.pamatskola, tālr.67973800, e-pasts 1.pamatskola@sigulda.lv

Programma
Klase
Laiks

Tautas deju kolektīvs „Purenīte”(vada Dz.Fogele)

1.klase

Pirmdienās no plkst.12.35 līdz 13.25 un trešdienās no plkst.12.35 līdz 13.15

2.klase

Pirmdienās no plkst.13.25 līdz 14.15 un trešdienās no plkst.13.25 līdz 14.05

3.klase

Pirmdienās no plkst.14.15 līdz 15.15 un otrdienās no plkst.13.35 līdz 14.25

4.klase

Otrdienās no plkst.14.25 līdz 15.30 un trešdienās no plkst.14.05 līdz 15.00

5.klase

Pirmdienās no plkst.15.15 līdz 16.15 un trešdienās no plkst.15.00 līdz 16.00

6.–7.klase

Pirmdienās no plkst.16.15 līdz 17.15 un otrdienās no plkst.15.30 līdz 17.00

8.klase

Otrdienās no plkst.17.00 līdz 18.15 un trešdienās no plkst.16.00 līdz 17.30

9.klase

Pirmdienās no plkst.17.15 līdz 18.45 un trešdienās no plkst.17.30 līdz 18.45

Aerobika (vada D.Meirāne)

2.–3.klase

Ceturtdienās no plkst.13.30 līdz 14.50

4.–9.klase

Ceturtdienās no plkst.15.00 līdz 16.20

Tautas bumba (vada I.Belinska)

3.–5.klase A

Otrdienās no plkst.13.30 līdz 14.10

3.–5.klase B

Otrdienās no plkst.14.20 līdz 16.20

Sporta pulciņš (vada I.Belinska)

5.–9.klase

Ceturtdienās no plkst.14.20 līdz 15.40

Zīmēšana (vada V.Jurjāne)

1.–9.klase

Ceturtdienās no plkst.12.35 līdz 15.00

Ķīmijas draugi (vada M.Pētersone)

6.–7.klase

Trešdienās no plkst.14.20 līdz 15.40

Zēnu koris (vada E.Rozena)

3.–7.klase

Trešdienās un piektdienās no plkst.8.05 līdz 8.45

Meiteņu koris (vada E.Rozena)

5.–9.klase

Pirmdienās un trešdienās no plkst.8.05 līdz 8.45

Ansamblis (vada E.Rozena)

5.–9.klase

Trešdienās un piektdienās no plkst.14.20 līdz 15.00

2.–4.klašu koris (vada I.Jansone)

2.–4.klase

Piektdienās no plkst.8.05 līdz 8.45

Ansamblis (vada I.Jansone)

1.–2.klase

Ceturtdienās no plkst.13.35 līdz 14.15

Mājturība (vada A.Indriksone)

5.–6.klase

Otrdienās no plkst.15.00 līdz 16.20

7.–9.klase

Piektdienās no plkst.14.20 līdz 15.40

 

Allažu pamatskola, tālr.67970954, e-pasts allazu.pamatskola@sigulda.lv

Programmas nosaukums

Klase

Nodarbību laiks

Tautas dejas (vada I.Šime)

1.klase

Otrdienās no plkst.12.30 līdz 13.20

2.–3.klase

Pirmdienās no plkst.12.20 līdz 13.20 un ceturtdienās no plkst.13.30 līdz 14.20

4.–5.klase

Pirmdienās un otrdienās no plkst.13.20 līdz 14.20

6.–7.klase

Otrdienās no plkst.14.20 līdz 16.55 un ceturtdienās no plkst.14.20 līdz 15.00

7.–9.klase

Pirmdienās no plkst.14.20 līdz 16.55 un ceturtdienās no plkst.15.00 līdz 17.00

Vokālais ansamblis (vada I.Kalviša)

1.klase

Ceturtdienās no plkst.11.40 līdz 12.30

2.–4.klase

Piektdienās no plkst.12.30 līdz 13.30

5.–9.klase

Piektdienās no plkst.14.10 līdz 15.40

Basketbols (vada A.Labrence)

1.–9.klase

Piektdienās no plkst.13.25 līdz 15.15

5.–9.klase

Trešdienās no plkst.15.00 līdz 15.40

Vizuālās mākslas un rokdarbu pulciņš (vada A.Millere)

5.–9.klase

Trešdienās no plkst.15.20 līdz 17.00

Keramika (vada A.Lubgane)

1.klase

Pirmdienās no plkst.12.40 līdz 13.30

2.–4.klase

Trešdienās no plkst.13.30 līdz 14.20

5.–6.klase

Trešdienās no plkst.14.20 līdz 15.10

 

Mores pamatskola, tālr.64147217, e-pasts mores.skola@sigulda.lv

Programmas nosaukums

Klase

Nodarbību laiks

Vizuālās mākslas pulciņš (vada V.Stīpniece)

1.–5.klasei

Trešdienās no plkst.13.55 līdz 15.25

6.–7.klasei

Pirmdienās no plkst.14.45 līdz 15.25 un piektdienās no plkst.12.45 līdz 13.25

Tautas deju pulciņš „Dzērvenīte” (vada S.Laizāne)

pirmsskolas grupai

Otrdienās no plkst.8.30 līdz 9.50 un ceturtdienās no plkst.13.55 līdz 14.25

1.–2.klasei

Otrdienās no plkst.14.45 līdz 15.25 un ceturtdienās no plkst.14.45 līdz 15.25 Mores pagasta Tautas namā

Folkloras kopa (vada I.Ķauķīte)

1.–9.klasei

Pirmdienās un trešdienās no plkst.12.45 līdz 13.25

Sporta spēļu pulciņš (vada I.Kondrāte)

1.–9.klasei

Trešdienās no plkst.14.45 līdz 15.25 Mores pagasta Tautas namā

 
Laurenču sākumskola, tālr.67347920, e-pasts laurencuskola@sigulda.lv
Programma
Klase
Nodarbību laiks
Vides ilgtspējas pulciņš (vada S.Mazberga)
1.–6.klasei

Pirmdienās no plkst.16.40 līdz 18.10 un piektdienās no plkst.15.00 līdz 16.30

Programmēšana (vada G.Kanbergs)
1.–6.klasei
Otrdienās no plkst.15.00 līdz 18.10
Sports (VFS) (vada I.Alksnis)
1.–6.klasei
Otrdienās un ceturtdienās no plkst.15.00 līdz 18.10
 

Siguldas novada Jaunrades centrs, tālr.67972434, 29172138, e-pasts ilze.sulte@sigulda.lv

Programma
Maksa

Nodarbību laiks

Elektronika (vada E.Bajaruns)

nav

Pirmdienās un piektdienās plkst.17.00

Alfrēda modelistu skola (lidmodelisms) (vada A.Dubaņēvičs)

nav

Piektdienās plkst.17.00 un sestdienās plkst.9.00

Keramikas pulciņš „Pika” (vada B.Kupča)

nav

Trešdienās un piektdienās plkst.13.00

Robotika (vada J.Miglinieks)

nav

Otrdienās un ceturtdienās plkst.16.00

Ielu teātris (vada I.Krišāne)

nav

Otrdienās un ceturtdienās plkst.17.20

Ādas plastika (vada L.Speļģe)

nav

Trešdienās un ceturtdienās plkst.16.30

Rotu studija (vada L.Speļģe)

nav

Trešdienās un ceturtdienās plkst.15.00

Jauno makšķernieku pulciņš (vada A.Stiglics)

nav

Otrdienās plkst.15.00 un ceturtdienās plkst.16.00 Jūdažos

Jušu dabas skola (vada M.Taimiņa)

nav

Trešdienās plkst.15.30

Koka mākslinieciskās apstrādes darbnīca (vada R.Tikums)

nav

Ceturtdienās plkst.16.00

Motodarbnīca (vada Dz.Vilciņš)

nav

Otrdienās un ceturtdienās plkst.18.00

Mākslas laboratorija (vada M.Rudzīte)

nav

Pirmdienās un otrdienās plkst.16.30

Tekstilmākslas studija (vada I.Vanaga)

nav

Pirmdienās un otrdienās plkst.14.30

Jauno vēsturnieku ģilde (vada J.Rudzītis)

nav

Otrdienās un ceturtdienās plkst.17.00 Livonijas ordeņa Siguldas pilī

Pašgatavota papīra darbnīca (vada Z.Ceske)

nav
Otrdienās plkst.14.30

Jauniešu iniciatīvu grupa „Siguldas Ielu vingrotāji” (vada E.Bērziņš)

nav

Pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst.16.00

Integrētā svešvaloda (vada V.Z.Ozola, A.Čivča)

7,80 eiro mēnesī

Otrdienās no plkst.9.00 līdz 10.00 (piecgadīgiem), no plkst.13.00 līdz 14.00 (sešgadīgiem;
Trešdienās no plkst.9.00 līdz 10.00 (piecgadīgiem) un no plkst.10.00 līdz 11.00 (sešgadīgiem)

 

Mākslu skola „Baltais Flīģelis”, tālr.67971578, 22005612, e-pasts skola@baltaisfligelis.lv

Programma
Maksa

Nodarbību laiks

Mini studija mākslā bērniem vecumā no 4 līdz 7 gadiem (vada R.Kaša)

15 eiro mēnesī

Pirmdienās no plkst.16.30 līdz 17.55 un trešdienās no plkst.17.15 līdz 18.40

Vokālā studija bērniem vecumā no 4 līdz 7 gadiem (vada E.Gruzniņa)

17 eiro mēnesī

Pirmdienās un ceturtdienās plkst.17.15

Vispusīgas attīstības studija bērniem vecumā no 4 līdz 8 gadiem (vada L.Surikova)

17 eiro mēnesī (bez instrumenta spēles); 30 eiro mēnesī (ar instrumenta spēli)

Trešdienās un piektdienās no plkst.14.00 līdz 16.00

Interešu izglītības programma instrumenta spēlē/dziedāšanā (vada Mūzikas nodaļas pedagogi)

9,50 eiro par 40 minūšu nodarbību līdz 18 gadu vecumam; 11,50 eiro par 40 minūšu nodarbību pieaugušajiem

Par nodarbību laiku vienojas individuāli

Siguldas Jauniešu kamerorķestris (vada P.Plūme)

nav

Pirmdienās un trešdienās no plkst.17.15 līdz 18.45

5.–9.klašu koris (vada I.Rīsmane-Lūse)

nav

Trešdienās plkst.14.45 un piektdienās 15.45

Pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”

nav

Otrdienās un ceturtdienās plkst.17.15

Deju studija „Sidrabiņš” bērniem vecumā no 1 līdz 7 gadiem (vada L.Jansone)

15 eiro mēnesī

Otrdienās plkst.17.00 Siguldas novada Kultūras centrā un ceturtdienās plkst.17.00 Mākslu skolā

Baleta studija bērniem vecumā no 6 līdz 8 gadiem (vada L.Jansone)

20 eiro mēnesī

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.16.00 līdz 17.00

Teātra studija bērniem un jauniešiem vecumā no 10 līdz 18 gadiem (vada Ā.Stūrniece-Liepiņa)

15 eiro mēnesī

Trešdienās un piektdienās: I grupa no plkst.16.00 līdz 17.15; II grupa no plkst.17.15 līdz 18.30

Dizaina un mākslas „Maxi” studija jauniešiem no 14 gadu vecuma (vada A.Zālīte)

17 eiro

Otrdienās un ceturtdienās plkst.19.00

 

Siguldas Sporta skola, tālr.67970207, 29427341, sportaskola@sigulda.lv

Programmas nosaukums

Pedagogs

Nodarbību laiks un vieta

Vispārējā fiziskā sagatavošana

A.Fridrihsone

Pirmdienās no plkst.13.30 līdz 14.30 un sestdienās no plkst.9.30 līdz 10.30 Siguldas pilsētas vidusskolas angārā; trešdienās no plkst.17.30 līdz 19.30 Inčukalna peldbaseinā

A.Lelis

Trešdienās no plkst.17.45 līdz 19.15 Inčukalna peldbaseinā

M.Konrāde

PII „Pīlādzītis”

L.Bērziņa

PII „Ieviņa”

 

PII „Ābelīte”

 

Laurenču sākumskola

 

Siguldas 1.pamatskola

 * Nodarbības ir bez maksas, ja nav norādīts citādāk
 

 


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi