Ceturtdiena, 29. oktobris
Šodien sveicam: Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis
Laika ziņas: Sigulda +8.6℃, D vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-10-23
Svētdien Siguldas novada Kultūras centrā notiks leļļu izrāde

Svētdien, 26.oktobrī, plkst.17.00 Siguldas novada Kultūras centrā notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde bērniem „Viens, divi, trīs – nu Tu esi brīvs”. Ieejas maksa – 6 eiro, bet ar Siguldas novada ID karti – 5 eiro. Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv, kā arī Siguldas novada Kultūras centra biļešu kasē.

Krāšņas un daudzveidīgas, slavenu mākslinieku radītas, leļļu teātra noliktavā savu pēcskatuves mūžu vada desmitiem un simtiem leļļu. Dažām izredzētajām – Sarkangalvītei, Vilkam, Vecmāmiņai, Paukam un Šmaukam, Princesei uz zirņa, Papagailim un vēl vairākām citām – nu tiek dota vēl viena iespēja pagozēties prožektoru gaismās. Aktieru pavadītas, tās dodas uz Slepeno vietu pie Ziņojumu dēļa tikpat Slepenajā mežā, kur tiek ierautas neparedzēti dīvainos notikumu virpuļos. Kā beigsies ceļojums brīvībā un vai lelles būs ar mieru atkal atgriezties mājās – to visu redzēsiet koncertuzvedumā vienā cēlienā visai ģimenei!

Izrādes neapšaubāma vērtība ir arī komponista Aigara Voitišķa radītā oriģinālmūzika ar Latvijas Leļļu teātra dibinātājas, dzejnieces Mirdzas Ķempes vārdiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


aim
- 2014-10-23 16:42

Varbūt ir zināms, no kāda vecuma bērnam ir jāpērk sava biļete?

Atbilde: aim
Administrācija
- 2014-10-24 09:38

Labdien!
Saskaņā ar biļešu tirdzniecības noteikumiem uz Latvijas Leļļu teātra izrādēm biļetes ir jāiegādājas ikvienam pasākuma apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi