×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 8. jūnijs
Šodien sveicam: Frīdis, Frīda, Mundra
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-11-13
Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā C grupa

Ceturtdien, 13.novembrī, Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā C grupā (2001.- 2002.g.dz.). Turnīrā piedalījās četras komandas: Siguldas pilsētas vidusskola, Siguldas 1.pamatskola, Allažu pamatskola un viesi no Vangažu vidusskolas.

Šajās sacensībās visaugstāko meistarību nodemonstrēja Vangažu vidusskolas komandas dalībnieki un izcīnīja pārliecinošas uzvaras visās spēlēs. Vienādu punktu skaitu ieguva Siguldas 1.pamatskolas un Allažu pamatskolas komandas, arī savstarpējā spēlē bija neizšķirts rezultāts 1:1. Izrēķinot visa turnīra gaitā iegūto vārtu attiecību, noskaidrojās, ka 2.vietu ieguva Siguldas 1.pamatskolas komanda un 3.vietu Allažu pamatskolas komanda. Paldies par dalību sacensībās arī Siguldas pilsētas vidusskolas komandai.

Labākā spēlētāja titulu un kausu no kluba „Super Nova” ieguva Vangažu vidusskolas spēlētājs Dāvids Narsija.

Sacensības organizēja Siguldas Sporta skola sadarbībā ar futbola klubu „Super Nova”.

Nākamās Siguldas novada skolu sacensības notiks 2.decembrī Siguldas Sporta skolā – sacensības basketbolā „Oranžā bumba” D grupai. 3.decembrī Siguldas Sporta skolā notiks atklātās telpu orientēšanās sacensības, kurās aicinām piedalīties ikvienu interesentu neatkarīgi no vecuma. Sīkāka informācija www.siguldassports.lv.

Informāciju sagatavoja:
Karīna Putniņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi