×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-06-13
Siguldas novada sabiedrisko organizāciju Sporta diena „Veselā miesā vesels gars”

Aizvadītajā nedēļā, 10.jūnijā Laurenčos notika piektā Siguldas novada sabiedrisko organizāciju Sporta diena „Veselā miesā vesels gars”, ko organizēja Siguldas novada domes Sociālās palīdzības pārvaldes Dienas centrs un Sporta un tūrisma pārvalde. Pasākumu finansēja Siguldas novada dome. Sporta dienas galvenā tiesnese Karīna Putniņa un disciplīnu tiesneši - Siguldas novada domes Sociālās pārvaldes, Siguldas Sporta skolas darbinieki un viņu ģimenes locekļi.

 Sporta dienas mērķis: popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt vispusīgu cilvēka fizisko attīstību un veselības nostiprināšanu, kā arī veicināt sabiedrisko organizāciju kopību sportā. Sporta dienu atklāja Siguldas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Zilvers.
 Sporta dienā piedalījās dalībnieki no14 Siguldas novada sabiedriskām organizācijām un 5 viesu organizācijas no Bauskas, Bauskas rajona , Inčukalna un Salaspils. Kopā 275 dalībnieki.
 

Sporta dienā katrs dalībnieks varēja pārbaudīt savus spēkus sešās individuālās disciplīnās: lidojošo šķīvīšu mešanā mērķī, futbola sitienos, zābaka mešanā tālumā, boulingā, basketbola metienos, gaļas maļamās mašīnas izjaukšanā un salikšanā , kā arī vienā komandu disciplīnā – tāllēkšanā no vietas.

 Individuālo disciplīnu uzvarētāji saņēma medaļas un diplomus, komandu disciplīnas labākie balvās saņēma atspirdzinošus dzērienus. Pasākuma noslēgumā katra organizācija saņēma kliņģeri „piecnieka” formā.
 
Sporta dienā koncertu sniedza biedrības „Cerību spārni” lielie un mazie dalībnieki.

Dienas centra darbinieces saka paldies Sporta dienas atbalstītājiem   SIA „Furšets” (vad. V.Seile), galvenajai tiesnesei K. Putniņai, A.Pliķēnam, Sociālās palīdzības pārvaldes un Siguldas Sporta skolas darbiniekiem, brīvprātīgiem palīgiem par ieguldīto darbu Sporta dienas organizēšanā un vadīšanā.

 
 

Informāciju sagatavojusi:

Dienas centra vadītāja Gunta Rostoka


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi