Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +20.2℃, DA vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Improvizācijas teātra meistarklase „Kļūdīties ir forši” Siguldas novada Jaunrades centrā

11. janvāris 16:00

Piektdien, 11.janvārī, plkst.16.00 Siguldas novada Jaunrades centrā, Raiņa ielā 3, notiks improvizācijas teātra meistarklase „Kļūdīties ir forši”, kas tiek rīkota projekta „Proti un dari” ietvaros. Improvizācijas teātris ir vieta, kur iemāca apzināties kļūdas un pieņemt to radītās sajūtas vai izmantot tās savā labā, lai pilnvērtīgi baudītu darba, radošos un dzīves procesus.​

Arī ikdienas komunikācijā mēs pieļaujam kļūdas, kuras bieži ir nenozīmīgas, bet tāpat raisa nepatīkamas sajūtas. Sajūtām, kas rodas, kļūdoties svarīgu sarunu laikā, jāmēģina neļaut ietekmēt savu labsajūtu un sarunas rezultātu. Kļūdas mēdz mūs stindzināt, neļaujot būt spontāniem, kavē spert soļus uz priekšu un izteikt vārdus, kurus vēlamies, kā arī ietekmē mūsu pašapziņu.

Meistarklasi vadīs „Tea Tree Impro” dibinātāja un vadītāja Mairita Strūberga, kas jau 15 gadus strādā ar improvizācijas teātra pētīšanu un tajā gūto prasmju pielietošanu gan ikdienā, gan uz skatuves. Pieredzi improvizācijā Mairita guvusi, sākotnēji apmeklējot nodarbības skolas laikā un vēlāk – strādājot pie bakalaura darba „Improvizācijas teātris Latvijā”. Paralēli apmeklējusi vairāk nekā 10 improvizācijas meistarklases pie pasaulē pazīstamiem improvizatoriem, kā arī vadījusi savu improvizācijas teātri.

Dalībnieku iepriekšēja pieteikšanās meistarklasei, zvanot uz tālruņa numuru 29234706 projekta vadītājai Ilzei Vilciņai. (Vietu skaits ierobežots)

Ieeja – bez maksas.

Pasākumi