Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +13℃, A vējš 0.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

Starptautiskajai senioru dienai veltīts pasākums Siguldas pagasta Kultūras namā

1. oktobris 14:00

Atzīmējot Starptautisko senioru dienu, otrdien, 1. oktobrī, plkst. 14.00 Siguldas pagasta Kultūras namā novada seniori aicināti uz koncertu „Dzīvespriekam, mīlestībai un sapņiem”. Pasākumu vadīs Kaspars Pudniks – atraktīvs pasākumu vadītājs, vijolnieks, dziedātājs un dzejnieks vienā personā. Savukārt dzīvesprieka, mīlestības un sapņu virpuļus griezīs „SDK Zīle” dejotāji. Ieeja – bez maksas.

Cienot Siguldas novada iedzīvotājus, kuri šobrīd bauda pelnīto atpūtu, pasākumā Siguldas novada pašvaldības pārstāvji sveiks novadniekus nozīmīgajās dzīves jubilejās. Pēc svinīgās ceremonijas pie galdiņiem un ar pašu sagatavotu cienastu uz sadziedāšanos un dejām aicinās mūziķi Helvijs Kārkliņš un Silvestrs Lorencs.

Starptautiskā senioru diena tiek atzīmēta 1.oktobrī. ANO Ģenerālā asambleja šo dienu ieviesa 1991. gadā, lai pievērstu uzmanību senioriem un viņu vajadzībām.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi

       Augusts 2020