Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, ZR vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

Lāpu gājiens no Svētku laukuma līdz bobsleja un kamaniņu trasei „Sigulda” un augstākā Latvijas karoga svinīgā nomaiņas ceremonija Siguldā

11. novembris 18:00
 
Ik gadu 11. novembrī, Lāčplēša dienā visā Latvijā tiek iedegtas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju, tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī. Godinot brīvības cīnītāju piemiņu, kuru liktenīgajai uzvarai šogad aprit simtā gadadiena, novadnieki tiek aicināti pulcēties Svētku laukumā, lai plkst. 18.00 dotos tradicionālajā lāpu gājienā uz bobsleja un kamaniņu trasi „Sigulda”, kur aptuveni plkst. 18.30 notiks monumentālā Latvijas karoga svinīgā nomaiņas ceremonija. Aicinām līdzi ņemt lāpas un svecītes, kuras būs iespēja izvietot gaismas sienā bobsleja un kamaniņu trases mūrī.
 
Pulcēties lāpu gājienam novadnieki aicināti no plkst.17.30. Lāčplēša dienas lāpu gājiena laikā plānoti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi Leona Paegles ielā, Pils ielas posmā no Leona Paegles ielas līdz Šveices ielai. Pasākuma laikā būs slēgta Šveices un Kalna iela līdz Noliktavu ielai. Aicinām novadniekus izvēlēties atbilstošus apbraucamos ceļus!
 
Siguldas novada Pašvaldības policija informē, ka Šveices ielā būs aizliegts apstāties un stāvēt abās ielas pusēs, kā arī pie bobsleja un kamaniņu trases „Sigulda”.

Pasākumi

       Jūlijs 2020