Ceturtdiena, 1. oktobris
Šodien sveicam: Zanda, Lāsma, Zandis
Laika ziņas: Sigulda +8.4℃, A vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

“Radīts S!guldā” Ziemassvētku tirdziņš Siguldas pils kvartāla Muižas koka mājā

14. decembris - 07. janvāris
 
Līdz ar Ziemas koncertzāles atklāšanu Siguldas pils kvartāla Muižas koka mājas foajē pārvērties par Ziemassvētku tirdziņu, kurā novadniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja iegādāties Siguldas novada uzņēmumu, mājražotāju, amatnieku un rokdarbnieku radītās preces.
 
Ziemassvētku dāvanas tirdziņā varēs atrast ikviens apmeklētājs – gan mazs, gan liels. Piedāvājumā ir teju viss nepieciešamais – sākot no dāvanu papīra, apsveikumu kartītēm un gardumiem, līdz pat unikālām auduma lellēm, izglītojošām galda spēlēm, siltām zeķēm, šallēm, dabīgo akmeņu rotām un citām gaumīgām lietām.
 
Dāvanu īpaši vērtīgu padarīs preču zīmes “Radīts S!guldā” marķējums, kas norāda, ka produktu ir radījuši aizrautīgākie vietējie meistari.
 
Tirdziņa darba laiks darbadienās un svētku dienās ir no plkst. 10.00 līdz 17.00, brīvdienās – no plkst. 10.00 līdz 18.00.
 
 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi