Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +13.6℃, A vējš 0.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

Izglītojošs pasākums bērniem – informatīvas animācijas filmas par dabu Siguldas novada bibliotēkā

31. oktobris 13:00

Siguldas novada bibliotēkā ceturtdien, 31. oktobrī, plkst. 13.00 izglītojošā un izklaidējošā pasākumā bērniem būs iespēja iepazīt dabu, skatoties jaunas informatīvas animācijas filmas, kas tapušas sadarbojoties Dabas aizsardzības pārvaldei un filmu studijai “Animācijas brigāde”.

Kopā būs iespēja noskatīties trīs animācijas filmas, kurās atraktīvā veidā tiks aplūkotas šādas tēmas: invazīvās sugas, kas apdraud Latvijas dabu; pareiza rīcība, satiekot pludmalē roņu mazuļus, un vides sakoptība, aicinot ievērot principu “Dabā ejot, ko atnesi, to aiznes”.

Filmu režisori ir vietējo un starptautisko atzinību saņēmuši animācijas filmu meistari – Māris Brinkmanis, Ēvalds Lācis un Reinis Ūbele.

Animācijas filmas plānots izmantot Dabas aizsardzības pārvaldes vadītajās dabas izglītības nodarbībās, lai veicinātu visdažādākā vecuma sabiedrības pārstāvju izpratni par būtiskām dabas aizsardzības tēmām, tās pieejamas arī Dabas aizsardzības pārvaldes Youtube kanālā.

Filmas tapušas ar Vides aizsardzības fonda atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi

       Augusts 2020