Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +18.4℃, D vējš 3.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

Tikšanās ar kara drāmas “Dvēseļu putenis” veidotājiem un filmas seanss kino “Lora”

17. novembris 13:30
 
Svētdien, 17. novembrī, plkst. 13.30 kino “Lora” norisināsies vērienīgās kara drāmas “Dvēseļu putenis” īpašais seanss, kura laikā skatītājiem būs iespēja tikties ar filmas veidotājiem – režisoru Dzintaru Dreibergu, producenti Ingu Praņevsku, operatoru Valdi Celmiņu un Mirdzas lomas atveidotāju, aktrisi Ievu Florenci. Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja izzināt arī drāmas filmēšanas aizkulises. Pēc diskusijas ar drāmas veidotājiem apmeklētāji varēs baudīt filmas “Dvēseļu putenis” seansu. 
 
Vēsturiskā kara drāma tapusi pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna “Dvēseļu putenis” motīviem, un tā stāsta par 100 gadus senas pagātnes notikumiem. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.
 
Visi drāmas “Dvēseļu putenis” seansi kino “Lora” aplūkojami šeit.
 
 
Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi

       Jūlijs 2020