Svētdiena, 23. februāris
Šodien sveicam: Haralds, Almants
Laika ziņas: Sigulda +3.3℃, R vējš 8.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

Mākslinieces Agneses Melbārdes laikmetīgās mākslas izstādes “Facebox” atklāšana kultūras centrā “Siguldas devons”

3. janvāris 17:00

3. janvārī plkst. 17.00 kultūras centrā “Siguldas devons” zālē “Silva” tiks atklāta grafiskās dizaineres un scenogrāfes Agneses Melbārdes izstāde “Facebox”. Izstādē būs apskatāmi pieci īpaši izgaismoti vides mākslas objekti, ko veido mākslinieces 20 neona krāsu tehnikā gleznotas lielformāta gleznas par piecām sociālām tēmām, kas eksponētas īpaši šai izstādei veidotās kastēs jeb “Facebox’os”.

Ekspozīciju veido četru plakņu gleznas, tās skatītāju apņem ar informāciju, kas reizē nosprauž robežas un ļauj izceļot ārpus tām. Gleznas tiek gaismotas ar speciālām “blacklight” lampām, un tas liek mainīt skatītāju acij tik pierasto skatu punktu. Katram no “Facebox’iem” ir dots savs vārds – Bērnišķīgie, Notvertie, Izsalkušie, Pārdabiskie un Ego, kas aptver kādu no pieciem sociālajiem tematiem, par kuriem māksliniece aicina aizdomāties.

Izstāde būs apskatāma no 3. līdz 28. janvārim darbdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 12.00 līdz 16.00. 23. janvārī izstādes ietvaros māksliniece Agnese Melbārde vadīs īpašas meistarklases jauniešiem, kurās būs iespēja tuvāk iepazīt un izmēģināt neona mākslas specifiku.

Ieeja – bez maksas.

Pasākumi