Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +8.3℃, D vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

“Yonex Latvia U-17 International” XXVII Siguldas atklātais čempionāts badmintonā jauniešiem Siguldas Sporta centrā

11. septembris - 13. septembris

No 11. līdz 13. septembrim Siguldas Sporta centrā jau otro gadu pēc kārtas notiks Eiropas U-17 badmintona reitinga turnīrs “Yonex Latvia U-17 International”. Šogad turnīra dalībnieku skaits ir pieticīgāks nekā pirms gada, kad turnīrā piedalījās jaunieši no 14 valstīm. Šogad Siguldā varēs redzēt spēlētājus no četrām valstīm – Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, kā arī spēcīgākos jauniešus no Spānijas. Sacensību sākums 11. septembrī plānots plkst. 9.00.

Siguldā notiekošais Eiropas U-17 badmintona reitinga turnīrs ir viens no nedaudzajiem turnīriem, kurš nav atcelts vai pārcelts Covid-19 dēļ. Pirms pandēmijas šogad notika trīs Eiropas U-17 badmintona reitinga turnīri – Zviedrijā, Spānijā un Francijā. Pārējie plānotie turnīri kopš 2020. gada marta ir atcelti. Nākamajā nedēļā pēc Latvijas turnīra, iespējams, notiks arī turnīrs Slovākijā, savukārt oktobrī ieplānoti turnīri Čehijā, Austrijā, Lietuvā un Horvātijā.

Eiropas U-17 badmintona reitinga turnīru “Yonex Latvia U-17 International 2020” rīko Siguldas badmintona klubs sadarbībā ar Latvijas Badmintona federāciju. Turnīru atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi