Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +7.3℃, ZA vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Māris Krasts – dzejas vakars jauniešiem Siguldas pagasta Kultūras nama āra lasītavā

25. septembris 19.00

Piektdien, 25. septembrī, plkst. 19.00 Siguldas pagasta Kultūras nama āra lasītavā viesosies dzejnieks Māris Krasts, aicinot novadniekus uz kopīgu dzejas slamu. Dzejas slamā varēs piedalīties ikviens interesents, kurš vēlēsies deklamēt savu dzeju.

Māris Krasts ir rakstnieks no Jūrmalas. Viņa ceļš ar dzeju nejauši krustojās, kad dramaturgs Dainis Grīnvalds reiz apmeklēja viņa mājas pēc 20 gadu prombūtnes, lai apciemotu senus draugus. Tā nu Māris ieleca “Aicinājumu” (Grīnvalda organizētās dzejas nometnes) vilcienā un tālāk jau dzejoja ar daudziem citiem topošajiem rakstniekiem turpmākos gadus.

Grāmata gan nekad neiznāca, bet deva cerību, ka reiz pietiks spēka sarakstīt kaut ko patiešām labu un sapnis par to nav zudis. Pēc daudzu gadu klusuma, Māris ir nolēmis atgriezties rakstniecībā, lai lēni, bet pārliecinoši turpinātu savu ceļu uz izgausmi un grāmatu.

Sliktu laika apstākļu gadījumā pasākums norisināsies Siguldas pagasta Kultūras namā.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi