Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +6.5℃, ZA vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Izrāde bērniem “Plastmasas huligāni” kultūras centrā “Siguldas devons”

4. septembris 15.30

Piektdien, 4. septembrī, no plkst. 15.30 līdz 16.30 kultūras centra “Siguldas devons” zālē “Radix” būs iespēja noskatīties izglītojošu izrādi bērniem “Plastmasas huligāni”.Izrāde piemērota bērniem no četru gadu vecuma. Ieeja – bez maksas. Siguldas novada skolēnu klases vai bērnudārza grupiņas aicinātas pieteikt apmeklējumu uz izrādi, rakstot uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv.

Pēc Agneses Vanagas grāmatas motīviem veidotā izrāde bērniem ir aizraujošs un mūsdienīgs stāsts par divu apņēmīgu brāļu cīņu ar plastmasas maisiņiem.

Tie ir visur: tie tēlo mazus ežus ielās, peldas okeānos kā medūzas un slēpjas kokos kā putni. To mazās mikrodaļiņas jautri dzīvojas mūsu vēderos. Tie ir plastmasas maisiņi. Mums katram tie, saburzīti un nepieskatīti, guļ kādā atvilktnē vai krājas maisiņu maisiņos. Tie tur garlaikojas, un, kad kļūst pavisam nevajadzīgi un aizmirsti, sāk darīt blēņas. Nez, kā būtu, ja mēs par tiem rūpētos tāpat, kā rūpējamies par sevi un saviem tuvajiem.

Izrādes radošā komanda: mākslinieces Pamela Butāne un Beatrise Zaķe, aktieri Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs un Kārlis Tols, kostīmu māksliniece Inga Apine. Izrādē spēlē Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs, Kārlis Tols.

Jau ziņots, ka kultūras centrs “Siguldas devons” kļuvis par sarunu festivāla “Lampa” skatīšanās vietu un aicina skatīties un piedzīvot sarunu festivālu kopā. No plašās festivāla programmas izvēlēti atsevišķi notikumi, kurus ikviens interesents varēs skatīties kultūras centra “Digiti” un “Radix” zālēs un pēc diskusijas turpināt sarunu par sev interesanto un svarīgo. Siguldā vērot festivāla “Lampa” tiešraides būs iespējams arī jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis”, piedāvātā programma apskatāma šeit.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi