Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +6.5℃, ZA vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrāde “Patiesība” kultūras centrā “Siguldas devons”

27. septembris 17.00

Jaunajā sezonā kultūras centrs “Siguldas devons” sācis sadarbību ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri un 27. septembrī plkst. 17.00 aicina mākslas cienītājus uz režisora Intara Rešetina iestudētās lugas “Patiesība” izrādi.

Izrāde veidota pēc mūsdienu franču dramaturga Floriana Zellera lugas motīviem. Režisors Intars Rešetins par izrādi atklāj, ka tā ir lieliska franču komēdija, kurā apspēlēta morāles un godaprāta cīņa par izdzīvošanu. “Mēs dzīvojam laikā, kad izlikšanās un meli kļuvuši par normu. Mēs staigājam maskās, melojam un krāpjam, izliekamies par to, kas mēs neesam. Un visiem ir labi! Paradoksāli! Turklāt mēs visi to zinām, pieņemam un spēlējam līdzi! Arī lugas “Patiesība” varoņiem ir izvēles iespējas – melot vai nemelot, stāstīt patiesību vai turpināt melot, un, ja melojam, vai meli nepagriezīsies pret pašu? Šī lieliskā Floriana Zellera komēdija, manuprāt, ir lielisks spoguļattēls mūsdienu sabiedrībai tās visos slāņos – gan politiskajā, mākslinieciskajā un sadzīviskajā. Un nerunāt šodien ar skatītāju par tik aktuālu tēmu caur komēdijas prizmu būtu grēks!” stāsta I. Rešetins.

Izrādē piedalās skatuves mākslinieki: Veronika Plotņikova, Anatolijs Fečins, Aleksejs Korgins, Marika Šmukste, Adriana Tatjana Začeste. Izrādes radošā komanda: režisors un kostīmu mākslinieks – Intars Rešetins, tulkojums – Agnese Kasparova, scenogrāfs – Kristaps Skulte, horeogrāfe – Liene Grava.

Izrādi ieteicams apmeklēt skatītājiem no 16 gadu vecuma. Izrādes ilgums: viena stunda un 25 minūtes.

Biļetes cena – no 18 līdz 20 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Biļeti iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra “Siguldas devons” kasē.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi