Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +8.3℃, D vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Minifutbola turnīrs Depo sporta laukumā

12. septembris 10.00

Sestdien, 12. septembrī, plkst. 10.00 Depo sporta laukumā Depo ielā 3 notiks futbola kluba “Sigulda” organizēts minifutbola turnīrs. Turnīrā piedalīties aicinātas komandas no Siguldas un citām pilsētām, kuras tiks iedalītas vairākas apakšgrupās atkarībā no komandu skaita. Pieteikšanās minifutbola turnīram norisinās līdz 11. septembrim, piesakoties šeit vai zvanot uz tālruņa numuru 26673208.

Minifutbola turnīra laikā spēles notiks divos dabīga zālāja minifutbola laukumos. Vienā laukumā varēs atrasties seši spēlētāji un vārtsargs. Spēles tiesās Latvijas Futbola federācijas nozīmēti tiesneši.

Plānotā sacensību norise:

  • plkst. 9.30–10.10 – draudzības spēle U-6 FK “Sigulda” – U-7 FK “Sigulda”;
  • plkst. 10.10–10.15 – komandu izloze;
  • plkst. 10.20–14.00 – apakšgrupu spēles;
  • plkst. 14.00–14.40 – pusfināla, fināla spēles;
  • plkst. 14.50 – apbalvošana.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi