Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +6.5℃, ZA vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Goda donoru un Latvijas Sarkanā krusta goda biedru sveikšanas pasākums Siguldas slimnīcas administrācijas aktu zālē

25. septembris 12.00

Piektdien, 25. septembrī, plkst. 12.00 Siguldas slimnīcas administrācijas aktu zālē Lakstīgalas ielā 13 norisināsies Goda donoru un Latvijas Sarkanā krusta goda biedru sveikšanas pasākums. Tā laikā tiks sumināti 20 goda donori, kas asinis ir ziedojuši vismaz 25 reizes un vairāk. Tāpat pasākuma laikā tiks sveikti deviņi Latvijas Sarkanā krusta goda biedri – biedrības dalībnieki, kuri šogad svin 80 un vairāk gadus.

Pasākuma laikā Goda donorus un Latvijas Sarkanā krusta goda biedrus sveiks arī Latvijas Sarkanā krusta Rīgas apriņķa komitejas priekšsēdētāja Irēna Ikstena, Siguldas novada pašvaldības pārstāvji, kā arī Latvijas Sarkanā krusta sadarbības partneri.

Goda donori un Latvijas Sarkanā krusta goda biedri pasākumā tiks sveikti arī ar muzikāliem sveicieniem un deju priekšnesumu.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi