Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +7.3℃, ZA vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Stikla mākslinieces Lauras Rostokas darbu izstāde Allažu pagasta Tautas namā

27. oktobris - 07. novembris

Allažu pagasta Tautas namā no 27.oktobra līdz 7. novembrim apmeklētājiem ir iespēja apskatīt stikla mākslinieces Lauras Rostokas darbu izstādi. Tā ir veltījums Allažu pagasta iedzīvotājiem un visiem uzņēmīgajiem, kuri ar savu neatlaidību un darbu saglabā kultūras vērtības.

Lauras iedvesma ir Latvijas daba. Mākslā viņu saista un interesē abstrakcija, estētika un stāsts. Darbu veidošanai māksliniece izmanto stikla atgriezumus un izstrādājumus, tos otrreiz pārstrādājot. Viņas dzīves filozofija iedot jaunu dzīvi stiklam šajā izstādē ir pamanāma.

Izstāde aplūkojama no otrdienas līdz sestdienai no plkst. 11.00 līdz 15.00. Ieeja – bez maksas.

Laura Rostoka dzimusi un augusi Cēsīs. Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi maģistra grādu mākslā. Siguldas novadā dzīvo kopš 2002. gada un nu jau pāris gadus ir Allažu pagasta iedzīvotāja. Lauras ikdiena norit Siguldas 1. pamatskolā, mācot vizuālo mākslu mazāko klašu skolēniem, un Siguldas Mākslu skolā “Baltais flīģelis”, pasniedzot stikla mākslu un gleznošanu.

Jau ziņots, ka Allažu pagasta Tautas namā veikti labiekārtošanas darbi, kuru laikā ir atjaunots foajē, kurā izvietota arī gleznu un fotoattēlu eksponēšanas sistēma. Tāpat labiekārtota ģērbtuve, izveidotas labierīcības un duša personām ar kustību traucējumiem, atjaunotas sieviešu un vīriešu labierīcības, kurās ir iebūvēta jauna ventilācijas sistēma. Ir izremontēta arī kāpņu telpa un saimnieciskā telpa, kā arī mākslinieku telpa, kuru mazās formas amatiermākslas kolektīvi varēs izmantot arī mēģinājumu procesam. Papildus atjaunotajās telpās ievilkta jauna elektroinstalācija. Ārpusē pie ēkas ir izvietots izgaismots afišas stabs, kas nodrošina arī teritorijas apgaismošanu.


 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi