Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +6.5℃, ZA vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

“SkiErg Pasaules sprints” Fischer Slēpošanas centrā

14. novembris 10.00

Fischer Slēpošanas centrā 14. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 notiks SkiErg Pasaules sprints, kas ir virtuālas sacensības uz speciāla distanču slēpotājiem paredzēta iekštelpu trenažiera. Katru gadu sacensībās piedalās vairāk nekā 2000 dalībnieku no visas pasaules. Izcilus rezultātus ne tikai Latvijas mērogā, bet arī pasaules līmenī SkiErg Pasaules sprintā katru gadu uzrāda arī Siguldas novada iedzīvotāji. Pagājušajā gadā labus rezultātus pasaules līmenī uzrādīja Siguldas Sporta skolas distanču slēpošanas grupas audzēkņi.

Piedalīties tiek aicināts jebkurš interesents, kurš savu brīvo laiku pavada aktīvi un nodarbojas ar sportu. Katrs dalībnieks uz SkiErg distanču slēpošanas trenažiera veiks 1000 metru distanci, kas tiks fiksēta trenažiera datorā. Pēc sacensību beigām visu dalībnieku rezultātus apkopos un publicēs sacensību organizētājs – trenažieru ražotājs “Concept 2”. Tādējādi dalībniekiem būs iespēja salīdzināt savu veikumu gan ar sportistiem Latvijā, gan visā pasaulē.

Ņemot vērā esošo situāciju ar koronavīrusa Covid-19 izplatību Latvijā, uz sacensībām obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi inese@pro-9.com, lai rezervētu individuālu laiku distances veikšanai. Sacensībās tiks ievēroti visi drošības pasākumi un tiks veikta trenažiera dezinfekcija pēc katra dalībnieka.

Dalības maksa līdz 18 gadu vecumam – 2 eiro, pieaugušajiem – 3 eiro.Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 10% atlaide.

Sacensību nolikums pieejams šeit.

Arī ikdienā ikvienam ir iespējams izmantot SkiErg trenažieri, kas izvietots Siguldas Sporta centrā, lai sagatavotos jaunajai distanču slēpošanas sezonai, kā arī lai piedalītos SkiErg Pasaules sprintā un uzstādītu jaunus personīgos, Latvijas un pasaules rekordus.

Pasākumi